Tato pozice již není k dispozici.

Tester pro finanční systémy

Prague
Plat: 25K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

• správa a udržování číselníků účetních agend (např. účetní rozvrh)
• technická podpora a kooperace s týmem účetních metodiků
• spolupráce při tvorbě harmonogramu a formy testů
• zpracování, provedení a vyhodnocení testů (na základě zadání)
• zdokonalování a inovace stávajících pracovních postupů,
• provádění periodických oprav účetních atributů,
• komunikace s interním klientem (technická podpora a správa

Co u nás získáš

* příležitost kariéry v dynamickém prostředí Generali
* zajímavou práci v profesionálním týmu
* profesní rozvoj
* bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního/osobního volna, stravenky, cafeterie, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...)

Požadavky na pozici

• min. SŠ vzdělání ekonomického/technicko-administrativního směru,
• základní znalost účetnictví výhodou,
• uživatelská až nadstandardní znalost MS Office
• schopnost analytického uvažovaní
• velmi dobrá znalost práce na PC,
• AJ především pro pochopení AJ textu