Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA/KA PODPORY OBCHODU

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
Dovednosti a odbornost
Excel

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

Baví vás telefonovat a psát? Využijte příležitost a staňte se klíčovým partnerem pro naše externí obchodní partnery. Prostřednictvím telefonu a e-mailu budete pomáhat provázet externí obchodní partnery neživotními produkty (pojištění aut, majetku a odpovědnosti) a hledat společná řešení pro klienty přímo na míru. Máte chuť naučit se něco nového? Pojištění motorového vozidel nebo majetku řešil jistě každý z nás, pojďte se o tom dozvědět něco více.

Nudu u nás nezažijete, každý den je jedinečný. Jsme různorodý a sehraný tým, který se setkává i neformálně 😊. Také nabízíme práci z domova, po zapracování i více jak 50 % v týdnu.

Co u nás budete dělat?

  • Komunikovat s našimi externími obchodními partnery prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu. (Informace z oblasti pojištění aut, majetku a odpovědnosti).
  • Zodpovídat dotazy ke konkrétním pojistným smlouvám, produktové.
  • Pomáhat při rozklíčování plateb na pojistné smlouvě a informovat obchodníky jaký je stav pojistné události.
  • Technicky podporovat kolegy z obchodu při sjednání smlouvy, pokud se někde ztratí a neví si rady.
  • Vyhledávat informace v interních směrnicích, pojistných podmínkách a orientovat se v interních aplikacích.
  • Spolupracovat a komunikovat s kolegy napříč metodickým a produktovým útvarem.

Co očekáváme?

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, vhodné i pro absolventy.
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Excel, MS Word).
  • Samostatnou a komunikativní osobnost s aktivním přístupem a časovou flexibilitou.
  • Chuť pracovat, protože vše vás tu naučíme.
  • Praxe v pojišťovnictví výhodou (není podmínkou).

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Přátelský tým kolegů, o které se můžete opřít, a super šéfa k tomu.
  • Různorodou práci, při které se nebudete nudit.
  • Možnost kariérního růstu ve velké a stabilní mezinárodní společnosti.
  • Po zaškolení možnost práce 2 až 3 dny z domova.
  • Propracovaný adaptační plán spolu s možností interního vzdělávání.
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelskou kulturu jedničky na trhu v pojišťovnictví.
  • Bohatý systém benefitů.

Benefity:

  • 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví! Protože víme, že odpočinek je potřeba.
  • ODBORNÉ ZAŠKOLENÍ s propracovaným adaptačním plánem. Máme pro vás připravený propracovaný systém interního vzdělávání.
  • MOŽNOST SMARTWORKING: Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova po domluvě s manažerem.
  • CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. To se hodí!
  • STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
  • POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny, až do výše 50 %.
  • ABY NEBYLA NUDA: Běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran a za kulturou se slevou.

Doplňující informace:

  • Místo pracoviště: Budova BB Centrum Beta, centrální části areálu Brumlovka na Praze 4.
  • Spolupráce: pracovní poměr, plný úvazek
  • Termín nástupu: ihned
  • Směny: plán směn měsíc předem, začátek směn možnost od 7:30; 8:00; 8:30 a 9:00hod.

Pokud o pozici zatím jen přemýšlíte, přihlaste se. :-)

Rádi vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před účastí na případném pohovoru. Následně si u našeho setkání přátelsky popovídáme o možnostech, které vás u nás čekají.

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Benefits

  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".