Tato pozice již není k dispozici.

Likvidátor pojištění motorových vozidel

Prague
Plat: 20K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Pozice

Popis pozice

  • Komunikace s klienty a dalšími účastníky likvidačního řízení
  • Likvidace, revize a výplata pojistných událostí
  • Vedení administrativní agendy spojené s likvidací pojistných událostí
  • Práce v interních systémech

Co u nás získáš

  • Neomezená možnost výkonového ohodnocení - vydělejte si podle množství a kvality odvedené práce
  • Zázemí stabilní, silné společnosti
  • Perspektiva kariérového růstu
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 5 dní na osobní nebo zdravotní volno, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, Cafeterie, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...)

Požadavky na pozici

  • Min. SŠ vzdělání (ideálně technický směr)
  • Orientace v motorových vozidlech velkou výhodou
  • Komunikační schopnosti na dobré úrovni
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Uživatelská znalost práce na PC (word, excel)
  • Schopnost rychlé adaptability a učení se

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".