Cebia

Cebia

Referentka zákaznického oddělení - zpracování poštovní agendy

  • Částečný úvazek
  • Počáteční datum:
  • Praha
  • Maturita
  • > 1 rok

Společnost

Cebia

Cebia

  • IT / Digital, Mobilita
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Cebia, spol. s r. o., (dále jen Cebia) je leader na trhu v poskytování služeb zaměřených na identifikaci a prověřování původu, originality a historie vozidel. Pro zjištění historie ojetých vozidel provozuje systém AUTOTRACER, který je největší databází informací o ojetých vozech ve střední Evropě a jehož data sahají až do počátku 90. let minulého století. Cebia spolupracuje s důvěryhodnými zdroji, jakými jsou pojišťovny, autorizované i neautorizované servisy, leasingové společnosti, Policie ČR a další.

Svou činnost započala Cebia již v roce 1991 a významně se podílí na kultivaci trhu s ojetými vozy. Motoristům pomáhá nejen s bezpečným nákupem ojetých vozidel, ale díky mobilní aplikaci Carolina také s jejich provozem a údržbou.

Cebia zajišťuje také různé formy zabezpečení vozidel, mj. bezpečnostní značení oken OCIS
a satelitní systémy Cebia SAT, UNIQA SafeLine a Allianz BonusDrive.Společnost je výhradním představitelem Systému OCIS (Open Car Information System) v ČR a SR. Systém OCIS používají partneři Cebia po celém světě jako nástroj pro evidenci a výměnu dat o vozidlech. Cebia disponuje rozsáhlým softwarovým vybavením, know-how a vyspělým IT zázemím, proto se zabývá rovněž vytvářením a programováním nástrojů pro přední makléřské společnosti na trhu v ČR a poskytuje řadu služeb pro pojišťovny a leasingové společnosti.

Společnost Cebia je držitelem certifikátu jakosti dle normy ISO 9001:2015.

Popis pozice

Pracovní náplň:
• zpracování příchozí a odchozí pošty, její třídění dle obsahu a významu do jednotlivých oddělení
• příprava podkladů a materiálů pro odeslání zásilek zákazníkům a obchodním partnerům
• telefonická a e-mailová komunikace při řešení dotazů a reklamací zákazníků
• práce v našem interním systému
• komunikace a spolupráce s kolegy napříč společností

Nabízíme:
• uplatnění Vašich komunikačních a organizačních dovedností
• zázemí stabilní firmy zabývající se jedinečnými projekty na automobilovém trhu
• příjemné moderní pracovní prostředí (žádné „open space“) v blízkosti metra C Budějovická (10 minut pěšky), zastávka MHD přímo před budovou – BB Centrum, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4
• práci v dynamickém kolektivu
• práce na HPP
• zkrácený pracovní úvazek na 4 hod./den, od 12,30 do 16,30 hod.
• platové ohodnocení: dle znalostí a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného plnění úkolů. Nástupní hrubý měsíční plat: 12 000 Kč
• nástup ihned, nebo dohodou

Vítané zkušenosti

Požadujeme:
• SŠ s maturitou
• příjemné vystupování, vstřícnost
• komunikační a organizační schopnosti
• schopnost pracovat samostatně i týmově
• spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup
• aktivní samostatný přístup k práci
• práce s PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, PowerPoint, interní aplikace po zaučení)
• praxe se zpracováním poštovní agendy výhodou, není podmínkou

Proces náboru

Zaujala Vás tato pozice? V odpovědi prosím přiložte životopis s fotografií. Váš životopis si přečteme v následujících 10 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě děkujeme za zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Cebia

Cebia

  • Praha
  • Maturita
  • > 1 rok
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Front-end Developer

Front-end vývojáři vytváří kód uživatelského rozhraní pro webové stránky a aplikace. Řídí interakci mezi uživatelem a danou stránkou či aplikací.