Senior Controller - konsolidace dat

Prague
Plat: 90K až 120K Kč za měsíc
Příležitostná práce z domova

Carvago
Carvago

Pozice

Popis pozice

Holding EAG je součástí silné investiční skupiny Portiva. Zaměřujeme se především na vývoj DMS softwaru, datových řešení a IT služeb pro digitalizaci a modernizaci automobilového trhu. Naším cílem je stát se evropským lídrem digitálních technologií v automotive segmentu. Součástí EAG holdingu jsou mimo jiné například i první evropský marketplace s ojetými vozy Carvago, nebo společnost na zabezpečování vozů Cebia a mnoho dalších.

Kdo jsme

  • Jsme poměrně mladá, přesto stabilní skupina, za níž stojí zkušení investoři a silní hráči automotive trhu.

  • Vymýšlíme, vyvíjíme a na automotive trh přinášíme inovativní řešení, které pomáhají optimalizovat procesy a inovovat prodejní kanály.

  • Napříč odděleními máme týmy profesionálů z různých oborů i zemí.

Proč právě EAG

  • Získáte kariérní příležitost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti s možností růstu.

  • Dostanete nadstandardní finanční ohodnocení.

  • Čeká vás příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích s terasou v širším centru města.

  • Nabízíme benefity z oblasti sportu, kultury, cestování, seberozvoje, elektroniky a mnoha dalších.

  • Vyplácíme finanční odměnu za doporučení nového kolegy.

  • Umožňujeme nákup vozu za zvýhodněných podmínek.

Co u nás budeš dělat?

  • Rešerše nových společnosti před nákupem do skupiny

  • Kompletní zaštítění procesu M&A (pricing, kontrola, smlouvy)

  • Vytvoření měsíčního konsolidovaného reportingu pro akcionáře a financující banky

  • Standardizace finančních procesů jak v stávajících, tak v nově akvírovaných firmách

  • Nastavení vnitroskupinových vazeb a pravidel licencování a transfer pricingu

  • Aktivní účast na strategickém plánování a rozhodování, na skupinovém řízení cash flow

  • Rozvoj a udržování spolupráce s externími účetními a daňovými poradci

  • Prezentování dat vedení společnosti

Požadavky na pozici

Jak jsme si Tě vysnili?

  • Zkušenost v oblasti financí a controllingu (alespoň 3-4 roky)

  • Zkušenost s konsolidací dat z více jak 3 firem z více zemí

  • Silné analytické a komunikační dovednosti

  • Schopnost efektivní spolupráce v týmu a s různými odděleními ve firmě

  • Znalost měsíčního konsolidovaného reportingu a účetních standardů

  • Schopnost přizpůsobit se rychle měnícímu se prostředí a růstu společnosti

  • Angličtina na velmi dobré úrovni

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".