STRATEGIC BUSINESS ASSISTANT

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
Dovednosti a odbornost
Excel
Powerpoint

BENU Česká republika

Pozice

Popis pozice

👉Rozhlížíš se po studiu po ideální pracovní příležitosti?

U nás v BENU obsazujeme pozici STRATEGIC BUSINESS ASSISTANT na které se nový kolega/kolegyně bude podílet na klíčových aktivitách a projektech a to ve spolupráci s jednateli. Hledáme někoho, kdo je schopen pracovat samostatně, nebude mu vadit “odsedět si” svůj začátek na poradách boardu a v krátkodobém horizontu se bude chtít posunout na specializovanější roli.

Co bude náplní Vaší práce:

  • Účast na poradách vedení, zápisy a dohled nad plněním termínů a úkolů z těchto porad

  • Příprava analýz, prezentací a dalších potřebných podkladů pro jednatele

  • Spolupráce na provozních a strategických projektech

  • Předpokládaný je další kariérní růst, tedy po zhruba ročním zapracování postupná specializace na určitý typ projektů a aktivit v rámci společnosti :-)

Požadavky na pozici

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání - zaměření na ekonomii, podnikovou ekonomiku či management výhodou

  • Strukturované a analytické myšlení, základní znalost projektového řízení výhodou

  • Business uvažování s důrazem na inovace

  • Pokročilou znalost MS Office (především Excel, PowerPoint, atd.)

  • Výbornou znalost AJ (slovem i písmem) - důvodem jsou návštěvy kolegů z Německa

  • Týmový duch, spolehlivost a samostatnost

  • A v neposlední řadě organizační a komunikační dovednosti s pozitivním přístupem

Co u nás získáte navíc?

  • Příležitost, být u zrodu chystaných projektů

  • Různorodost pracovní náplně, která svou povahou bude bavit pro-aktivního jedince:)

  • 10.000 Kč/rok sleva na nákup v lékárnách BENU

  • 3.000 Kč/rok příspěvek do Cafeterie na volnočasové aktivity

  • od 2.400 Kč/rok příspěvek za odpracované roky

  • 450 Kč/měsíc zvýhodněná Multisport karta, možnost doprovodných karet

  • 150 Kč hodnota stravenky

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 sick days

  • Výhodnější nákup vozů ŠKODA, zvýhodněné volání pro rodinu a blízké

  • Tank kartu Benzina – tankování za zvýhodněné ceny v síti Orlen

  • Odměny za doporučení nových kolegů

  • Lékařská péče EUC plus

  • Možnost parkování u kanceláří

  • Příjemné pracovní prostředí bez open space

  • Možnost práce z domova

  • Přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených (teambuildingy)