Tato pozice již není k dispozici.

Senior PR & CSR Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 3 roky
Vzdělání: 3 rok VŠ

Avon
Avon

Pozice

Popis pozice

Hledáme zkušeného PR & CSR Specialistu! Do našeho týmu Integrované komunikace hledáme novou kolegyni/nového kolegu, která/ý bude mít na starost budování vztahů s médii a veřejností s cílem udržet silnou značku s vysokou mírou povědomí a bude vést všechny naše CSR projekty (Avon Za zdravá prsa a Avon proti domácímu násilí).

Přidej se do našeho týmu a budeš moci aktivně ovlivnit vnímání naší značky a její povědomí, PR strategii a podílet se na tvorbě našich známých CSR iniciativ.

Jaké jsou cíle & zodpovědnosti této pozice?

  • Budování silné a pozitivní image značky Avon v médiích a mezi veřejností - s cílem posilování pozitivního vnímání značky a udržení vysoké míry povědomí
  • Řízení a exekuce PR strategie pro Avon v ČR i SR se zaměřením na produkt, CSR a korporátní PR
  • Podílení se na tvorbě komunikační strategie pro klíčové novinky, projekty a CSR témata
  • Vedení CSR projektů: Avon Za zdravá prsa a Avon proti domácímu násilí
  • Organizace nejrůznějších eventů, vč. Avon pochodu za zdravá prsa
  • Zodpovědnost za fundraising; supervize a spolupráce se všemi našimi neziskovými organizacemi

Požadavky na pozici

  • Min. 3 roky zkušeností na seniorní pozici v PR, CSR a/nebo médiích
  • Silné organizační schopnosti a zkušenosti s projektovým řízením – zkušenosti s řízením agentur a koordinace větších projektů a eventů
  • Výborné komunikační dovednosti – bezchybná znalost češtiny podmínkou
  • Pozitivní & proaktivní osobnost, která se nebojí výzev
  • Samostatnost a schopnost řešit problémy a komplexní úkoly
  • Odolnost vůči stresu a schopnost prioritizovat
  • Časová flexibilita a dobrý time management
  • Plynulá angličtina slovem i písmem
  • Aktivní uživatel MS Office

Proces náboru

2 interviews
Case study