Tato pozice již není k dispozici.

Performance Marketing Specialist

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 1 rok
Vzdělání: 3 rok VŠ

Avon
Avon

Pozice

Popis pozice

Staň se členem našeho E-commerce týmu a pomoc nám se správou našich online kampaní i s implementací marketingové strategie! Pokud jsi digitální nadšenec, čti dál!

Co tě u nás čeká?

  • příprava a koordinace kampaní (podklady, obsah, copywriting) na Facebook, Google, RTB, průběžná optimalizace, odpovědnost za efektivní alokaci budgetu
  • práce s Google Analytics a analýza výkonu kampaní, hledání příležitostí k růstu
  • řízení a optimalizace Facebook obchodu
  • řízení digitální agentury

Požadavky na pozici

  • orientace v online výkonu a metrikách (CTR, CR, REV, PNO/ROI)
  • zkušenost s plánováním a exekucí kampaní na sociálních sítích či dalších kanálech minimálně 1 rok včetně vyhodnocování (BM nebo GA)
  • zkušenost s platformním prodejem na sociálních sítích, hands-on zkušenosti s FB obchodem výhodou
  • zkušenosti s obsahovou strategií a organickou akvizicí (cíle, měření, vyhodnocení atd.)
  • perfektní znalost ČJ nebo SJ, zkušenost s copywritingem v oblasti beauty výhodou
  • komunikativní angličtina
  • dobrý time management a prioritizace úkolů, pečlivost
  • určitě hledáme nového parťáka, který má stejně jako my ostatní smysl pro humor a je týmovým hráčem :-)

Proces náboru

Případová studie
2 Online pohovory