Tato pozice již není k dispozici.

Tech lead cloudové infrastruktury

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Asseco Solutions, a. s.

Pozice

Popis pozice

Hledáme zkušeného tech leada do DevOps týmu naší cloudové platformy AVAPLACE, který bude odpovědný za externí zdroje na bázi Kubernetes.
Nově vznikající tým je rozdělen na oblast obecné infrastruktury a databází a je úzce navázán na tým vývoje jádra platformy.

Co bude Tvoje odpovědnost?

  • řízení dodavatelů databázových a Kubernetes clusterů
  • vytváření postupů a zásad pro zajištění vysoké dostupnosti a stability naší nové platformy AVAPLACE ve vztahu k dodavatelům infrastruktury
  • údržba a rozvoj standardizovaného technického rozhraní mezi dodavateli a AVA DevOps aplikací
  • zajištění a udržení nákladově efektivních cloudových zdrojů bez dopadu na vysokou dostupnost a bezpečnost
  • dlouhodobé budování týmu se zaměřením na kontejnerizaci, db a os administraci (Linux, Kubernetes, MongoDB, PostgreeSql)

Jaké požadujeme znalosti?

  • technické znalosti moderních metod kontejnerizace
  • znalost základních oblastí infrastruktury jako jsou škálování hw, síťové připojení, operační systémy
  • přehled o životním cyklu vývoje softwaru včetně automatizovaného CI/CD.
  • vedení výběrových řízení
  • řízení rizik
  • zkušenosti s agilním vývojem

Koho si na pozici představujeme?

Partnera do týmu, který nám pomůže budovat stabilní a široce využívanou platformu.
Technického leadera, který stanovuje výkonnostní a kvalitativní standardy.
Odpovědného člověka s rozhledem, který dokáže identifikovat a eliminovat provozní rizika.

Co Ti nabízíme?

Možnost stát u zrodu něčeho úplně nového a skvělý tým, od jehož členů se lze mnoho naučit. Nabízíme Ti různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady.

Máme pro Tebe nejrůznější zaměstnanecké výhody a benefity:

  • stravenky,
  • work-life balance - 32 dní volna za rok /25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí/,
  • pružnou pracovní s možností pracovat vzdáleně,
  • neformální pracovní prostředí
  • příspěvek na volnočasové aktivity,
  • jazykovou výuku na pracovišti
  • children friendly office
  • dog friendly office
  • firemní akce…atd.

Těšíme se na Tvojí reakci! ;)

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Dovolená více než 5 týdnů
  • Dog-friendly office
  • Children-friendly office
  • Rozjezd zcela nového projektu

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".