Tato pozice již není k dispozici.

SQL Programátor

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Asseco Solutions, a. s.

Pozice

Popis pozice

Hledáš zajímavou a kreativní práci, která tě profesně posune o velký kus dál? Znáš SQL a jiné programovací jazyky? Pokud ano, tak jsme právě to, co hledáš. Přidej se do našeho týmu a pracuj na zdokonalování našeho produktu Helios na základě požadavků našich zákazníků.

Co bude tvojí náplní práce?

  • programování úprav informačního systému HELIOS
  • práce s relačními databázemi (MS SQL)
  • budeš spolupracovat s týmem vývojářů, analytiků a konzultantů, kde najdeš přátelskou atmosféru a inspirativní prostředí

Co od tebe očekáváme?

  • znáš MS SQL
  • baví tě psát nový kód, ale i upravovat / rozvíjet ten stávající
  • práce v týmu pro tebe není překážkou
  • mít profesionální přístup, nadhled, nové nápady a chuť se dál rozvíjet

Body navíc dostaneš pokud:

  • máš chuť pracovat ve vývojovém prostředí Delphi
  • máš alespoň pasivní znalost angličtiny (orientace v textech a odborné literatuře)

Co ti můžeme nabídnout?

Skvělý tým, od jehož členů se lze mnoho naučit. Různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance - 32 dní za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Těšíme se na Tvou reakci!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky