Tato pozice již není k dispozici.

Asistent/ka obchodního oddělení

Shrnutí práce
Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost

Asseco Solutions, a. s.

Pozice

Popis pozice

Hledáš samostatnou práci s lidmi? Nebojíš se komunikovat a zvládáš si organizovat vlastní práci? Baví tě administrativa a práce s čísly? Pojď se připojit k našemu týmu obchodní sítě HELIOS.

Koho hledáme?

Zodpovědného, usměvavého kolegu či kolegyni s proaktivním přístupem, který má dobré komunikační schopnosti, rozumí si s MS Office. Baví tě administrativa, máš zkušenost s podporou obchodního týmu, se zpracováním objednávek, fakturací atd. Parťáka, který je pečlivý, důsledný a umí si určovat priority. Nebojíš se plánování, práci v kanceláři si rád/a zpestříš organizací a realizací akcí pro naše partnerské společnosti. Důležitý je proto ŘP sk. B, některé akce se konají mimo Brno. Velkou výhodou jsou zkušenosti s přípravou smluvních dokumentů.

Co Vás čeká:

  • Administrativní a organizační podpora obchodního týmu
  • Řešení požadavků obchodních partnerů (objednávky, fakturace, smlouvy, dotazy apod.)
  • Organizace akcí, zodpovědnost za zdárný průběh
  • Spolupráce a podpora kolegů v týmu
  • Organizace a dohled nad certifikací partnerů
  • Pravidelné reporty a ad-hoc analýzy

Co můžeme nabídnout:

  • Různorodou práci v úspěšné IT společnosti plné lidí, kteří mají možnost realizovat své nápady.
  • Možnost profesního růstu.
  • Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance - 32 dní volna za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Těšíme se na tvoji reakci!

Benefits

  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays