Tato pozice již není k dispozici.

Merchandising Assistant

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Pozornost věnovaná detailům

Albert Česká republika, s.r.o.

Pozice

Popis pozice

V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, pro naši zem a pro naši planetu. Je to práce, která dává smysl!

Na této pozici budete především oporou našich nákupčích při přípravě reportů a zařazování nových výrobků do interního systému. Budete mít možnost komunikovat s dodavateli, prodejnami a kolegy napříč firmou.

Co vám nabízíme

  • home-office dle možností pracovní pozice
  • moderní kanceláře 5 minut od metra Nové Butovice a parkování pro zaměstnance zdarma
  • prostor pro váš kariérní i osobní růst
  • zero food waste Kantýnu, ovoce v kuchyňkách, masáže a cvičení na pracovišti
  • členství ve skupinách pořádajících exkurze k dodavatelům, rozvojové workshopy, výlety, letní kino, únikové hry a další

Co u nás budete dělat

  • spolupracovat s příslušným Category managerem/Senior Category managerem v kategorii - konzervované potraviny (maso, ryby, ovoce, zelenina)
  • zodpovídat za zadávání nákupních a realizačních cen
  • zodpovídat za zadávání promočních aktivit, generovat a kontrolovat
  • promoční dohody, korektury letáků
  • připravovat podklady pro výběrové řízení nového sortimentu,
  • udržovat databázi produktů
  • párovat faktury a řešit cenové rozdíly, fakturace
  • připravovat podklady pro smluvní dokumentaci
  • komunikovat s dodavateli vč. zahraničních a udržovat jejich databáze
  • připravovat podklady pro analýzy dat, dílčí obchodní projekty
  • komunikovat s prodejnami a distribučními centry včetně řešení incidentů
  • komunikovat interně s ostatními odděleními

Co od vás očekáváme

  • zkušenosti v retailu 1-3 roky (zkušenosti s prací s obchodními daty a
  • kategorií mraženého sortimentu)
  • znalost anglického jazyka (slovem a písmem) výhodou
  • výbornou znalost MS Office, práce se systémy
  • zaměření na detail a organizaci
  • zaměření na procesy a administrativní činnost
  • proaktivitu a pečlivost

Jaký jsme zaměstnavatel

  • podporujeme zdravý životní styl: sportujeme a relaxujeme se zvýhodněnou kartou MultiSport, používáme aplikaci Zdrabert na podporu fyzického i mentálního zdraví, máme program Prevence s Albertem a pořádáme Dny zdraví, všem zaměstnancům pravidelně rozdáváme ovocné svačiny, na Albert linku pomoci se můžeme v nesnázích obracet my i naši rodinní příslušníci
  • klademe důraz na vyváženost mezi pracovním a osobním životem: zavedli jsme flexibilní pracovní dobu, čtyřikrát ročně využíváme slevy na rodinný nákup
  • dbáme na společenskou a ekologickou zodpovědnost: jsme největší firemní dárce potravin, papírové účtenky nahrazujeme elektronickými, provozujeme Nadační fond Albert, pravidelně darujeme neprodané potraviny, spolupracujeme s lokálními dodavateli, pořádáme charitativní běhy na podporu dětských domovů, podepsali jsme Chartu diverzity
  • jsme inovativní: rekonstruujeme a modernizujeme svoje prodejny, distribuční centra a kanceláře, v prodejnách instalujeme samoobslužné pokladny a elektronické cenovky, pracujeme s Albert scanem a chytrými váhami, díky věrnostní aplikaci Můj Albert nakupujeme výhodně
  • zaměstnáváme více než 20 000 kolegů
  • jsme součástí nadnárodní skupiny Ahold Delhaize
  • obsloužíme u nás týdně 4 000 000 zákazníků
  • působíme na trhu 30 let (od roku 1991)
  • máme více než 330 prodejen po celé ČR, 3 distribuční centra a e-shop Albert domů zdarma

V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce