Tato pozice již není k dispozici.

Senior UX/UI Designer

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 30. dubna 2022
Několik dní doma
zkušenosti: > 1 rok

AIS Servis
AIS Servis

Pozice

Popis pozice

Hledáme talentovaného a zkušeného Seniorního UX/UI Designera, který se připojí k našemu týmu. Jako Seniorní UX/UI Designer budeš mít na starosti správu designového systému pro unikátní projekt aplikace, která je na míru největším pojišťovnám v České republice - Kooperativa + ČPP. Budete spolupracovat s ostatními členy týmu na vytváření komponent pro designový systém pomocí Figma, udržovat jejich relevanci a podílet se na rozvoji systému a komunikaci s vývojářským týmem. Tvá role bude zahrnovat stanovení směru designu, navrhování nových stránek na základě obchodních potřeb a určování nejpříhodnějších komponent a designů pro tyto účely. Budeš se také podílet na tvorbě prototypů.

Požadavky na pozici

Pokročilé znalosti aplikace Figma, včetně práce s komponentami, zkušeností s distribucí komponent, tokenizace a znalostí UX principů.

Znalost grafických programů rodiny Adobe je výhodou.

Předchozí zkušenosti s CRM systémy pro obchodníky a backoffice.

Plynulá znalost českého jazyka, jak písemně, tak ústně.

Náplň práce:

Správa designového systému pro unikátní projekt aplikace pro největší pojišťovny.

Spolupráce s ostatními členy týmu na vytváření komponent v Figmě, udržování jejich relevance a přispívání k rozvoji systému.

Určování směru designu a navrhování nových stránek na základě obchodních potřeb.

Vytváření prototypů pro vizualizaci designových konceptů.

Pomoc při distribuci komponent vývojářům a nastavování Design Operations.

Co nabízíme:

Naučíte se nejnovější trendy v oblasti designu aplikací.

Budete součástí designového frontend týmu pro skupinu největších pojišťoven v České republice, pracující společně s více než 170 vývojáři.

Získáte znalosti a rozšíříte svou odbornost v oblasti tokenizace komponent a spolupráce s vývojáři pomocí nejnovějších technologií.

Školení a workshopy zaměřené na design komponent a jejich optimální distribuci pomocí Figma.

Práce s aplikací Figma jako hlavním nástrojem pro design.

Začlenění do již fungujícího designového UI týmu.

Nadstandardní balíček benefitů

Proces náboru

Pokud nám zašleš svůj CV a tech stack profil, do týdne se s tebou spojíme ohledně zpětné vazby. Standardně se v rámci výběrka uslyšíš na callu s HR manažerkou, poté je technické interview s vedoucím týmu. Rádi se ti představí i někteří z budoucích kolegů. Pokud projdeš do další fáze výběru, pohovoří si s tebou jeden z jednatelů. Od pohovoru k nabídce to může trvat klidně jen 14dnů!

Neobávej se poslat svoji žádost, pokud máš zájem pracovat jako freelancer. Forma spolupráce není překážkou vyvíjet u nás nové věci!