PROJECT MANAGER - Agilní Projekty (Brno)

Shrnutí práce
Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 3 roky
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Jira

AIS Servis
AIS Servis

Pozice

Popis pozice

Hledáme zkušeného a motivovaného Senior Project Managera/ku, který/á má alespoň 3 roky praxe v samostatném vedení projektů. Pokud máte vášeň pro projektové řízení, vynikající komunikační dovednosti a znalost nástroje Jira, jste pro nás tou správnou osobou!

Co nabízíme:

➢ Stimulující pracovní prostředí: Budete pracovat v týmu nadšených profesionálů, kteří sdílejí váš zápal pro agilní projektové řízení.

➢ Růst a rozvoj: Poskytujeme příležitosti pro vaši profesní kariéru a osobní růst v rámci dynamického prostředí.

➢ Strukturovaná podpora: Podporujeme váš úspěch poskytováním zdrojů a školení pro neustálé zdokonalování vašich dovedností.

➢ Flexibilní pracovní podmínky: Nabízíme možnost dálkové práce a flexibilní pracovní dobu.

Náplň práce:

➢ Řízení projektů: Veďte koordinujte projekty a aktivity zejména v doméně Zajištění, postupně případně i v jiných doménách

➢ Znalost SDLC: Zajistěte dodržování procesů softwarového vývoje a spolupracujte s vývojáři na dosažení optimálních výsledků.

➢ Řízení rizik: Identifikujte a řiďte rizika, která by mohla ovlivnit průběh projektu.

➢ Komunikace: Úzce spolupracujte s interními i externími týmy, komunikujte se stakeholdery a zajistěte transparentní průběh projektů.

➢ Efektivní vedení porad: Veďte porady s týmem, abyste zajistil/a koordinaci a monitorování pokroku.

Požadavky na pozici

➢ Alespoň 3 roky praxe v samostatném vedení projektů v oblasti softwarového vývoje.

➢ Znalost procesů SDLC a schopnost pracovat s týmy vývojářů.

➢ Výborné komunikační schopnosti a schopnost efektivně spolupracovat s různými stakeholdery.

➢ Samostatnost, odhodlání a schopnost pracovat pod tlakem.

➢ Znalost nástroje Jira.

No a co za to? :)

➢ Stimulující pracovní prostředí: Budeš pracovat v týmu nadšených profesionálů, kteří to se vším rádi pomohou

➢ Růst a rozvoj: ať už přímo v týmu, nebo v rámci benefitů jako takových – vždy budeš mít možnost se naučit něco nového

➢ Flexibilní pracovní podmínky: Nabízíme možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu.

➢ Nadstandardní balíček benefitů, například neomezené cestovní pojištění, příspěvek na penzijní a životní pojištění, zlepšené podmínky pro hypoteční úvěr atd. Samozřejmě i standardní jako například 25 + 5 dnů dovolené, stravenkový paušál, benefit + program, vzdělávací platformy a další.