Tato pozice již není k dispozici.

JAVA VÝVOJÁŘ/KA SENIOR (Spring Boot, Kotlin, Kafka) - Brno

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. prosince 2022
Několik dní doma
zkušenosti: > 5 let

AIS Servis
AIS Servis

Pozice

Popis pozice

Nový vývojář nebo vývojářka bude participovat na projektu s dobře navrženým a implementovaným kódem, s dodrženým a vyladěným konceptem; bude se podílet na dohledu a správě architektury systému.
Sehraje klíčovou roli při budování technické odbornosti v týmu, efektivního získávání znalostí z oblasti businessu a jejich transformaci do lepších řešení. Nedílnou součástí bude také vývoj návrhů nových technologií a koncepcí.

Požadavky na pozici

Koho hledáme?

  • Otevřeného a proaktivního týmového hráče, ochotného přispět k projektu svými dosavadními zkušenostmi
  • Inspirovaného developera, ochotného se stále učit a sdílet znalosti s ostatními členy týmu
  • Kolegu / kolegyni s učenlivým přístupem a osobitým inženýrským myšlením

Co máš určitě umět?

  • Očekáváme hlubokou znalost Java a Spring frameworku (Spring Boot, MVC, Data)
  • Alespoň prvotní zkušenost s Kotlinem
  • Zkušenosti s Microservice Architecture a Kafkou
  • Docker, K8s
  • Základní znalost konceptů BPMN-engine (Camunda/Zeebe)
  • Dobrou znalost inženýrských postupů při vývoji softwaru a vše kolem něj (testování, kontrola verzí, CI/CD atd.)
  • Být dobrý v OO a funkčních paradigmatech
  • Robustní sadu analytických dovedností pro řešení technických problémů a zvládání složitostí
  • Dobré komunikační schopnosti v ČJ i AJ

Co jsou vítané dovednosti a zkušenosti?

  • Zkušenosti s navrhováním procesů pomocí BPMN
  • Zkušenosti s transakcemi, Saga- a integrační vzory
  • Kafka streams
  • Quarkus/KTor
  • Zkušenosti s DevOps (GitLab CI/CD atd.)

Proces náboru

Pokud nám zašleš svůj CV a tech stack profil (odkaz na Github je velmi vítán), do 3 dnů se s tebou spojíme ohledně zpětné vazby. Standardně se v rámci výběrka uslyšíš na callu s naší personalistkou, poté je technické interview s vedoucím týmu. Rádi se s tebou propojí zároveň i někteří z budoucích kolegů. Pokud projdeš do další fáze výběru, pohovoří si s tebou jeden z jednatelů. Od pohovoru k nabídce to může trvat klidně jen 14dnů! Neobávej se poslat svoji žádost, pokud máš zájem pracovat jako freelancer. Forma spolupráce není překážkou vyvíjet u nás nové věci!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".