Tato pozice již není k dispozici.

JAVA VÝVOJÁŘ/KA - flotilová pojištění (Brno/remote)

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Plně vzdálený

AIS Servis
AIS Servis

Pozice

Popis pozice

Hledáme parťáka/parťačku, který/á zastřeší vývoj backendové části stávajícího projektu, který řešíme pro oblast flotilového pojištění pro pojišťovny Kooperativa i Česká podnikatelská pojišťovna. Pracovat budeš na vývoji webové aplikace. V týmu s tebou budou spolupracovat kromě team leada 2 vývojáři a jedna QA / testerka. Práce může být poměrně flexibilní časově, klidně i převážně remote. Občas se ale musíme potkat onsite na centrále v Brně.

Požadavky na pozici

Co od tebe čekáme?

  • umíš skvěle ovládat Java, Spring Boot nebo EJB (nebo nějaký jiný enterprise framework)

  • máš zkušenosti s SQL databázemi, GIT, Jira, Confluence

  • jsi týmový hráč, spolupráce s ostatními ti nedělá problém

  • uvažuješ samostatně, dokážeš o věcech rozhodovat

  • zvládneš mentorovat kolegy, nebo jsi otevřený/á si to u nás vyzkoušet

  • máš zájem nejen o tech stack, ale i o business oblast

  • jsi tzv. “držák”, hledáme člověka na dlouhodobou spolupráci

  • AJ pro IT

Prostě nic raketového. Nabízíme čistý vývoj, normální pracovní dobu a skvělý tým!

Proces náboru

Pokud nám zašleš svoje CV a tech stack profil (odkaz na Github je velmi vítán), do 3 dnů se s tebou spojíme ohledně zpětné vazby. Standardně se v rámci výběrka uslyšíš na callu s HR, poté je technické interview s vedoucím týmu. Rádi se s tebou propojí zároveň i někteří z budoucích kolegů. Pokud projdeš do další fáze výběru, pohovoří si s tebou jeden z jednatelů. Od pohovoru k nabídce to může trvat klidně jen 14dnů! Neobávej se poslat svoji žádost, pokud máš zájem pracovat jako freelancer. Forma spolupráce není překážkou vyvíjet u nás nové věci!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".