Tato pozice již není k dispozici.

Logistický manažer (m/f/d)

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky

4flow (Czech Republic)

Pozice

Popis pozice

Jaké bude Vaše poslání

  • Řízení a rozvoj mezinárodního týmu logistických specialistů s cílem zajistit úspěšný chod denní operativy
  • Optimalizace denního toku zboží a řešení nestandardních situací ke spokojenosti zákazníka
  • Pravidelná komunikace se zákazníky ohledně statusu jednotlivých operací
  • Monitorování logistického výkonu a nákladů
  • Analýza metrických ukazatelů logistických sítí s cílem implementovat strategii neustálého zlepšování procesů

Požadavky na pozici

Proč patříte do 4flow

  • Máte univerzitní vzdělání, profesní zkušenost a dobrou znalost řízení přepravy v pozemní dopravě
  • Více než dvouleté zkušenosti s řízením a rozvojem týmu
  • Prozákaznický přístup
  • Umíte si rychle určovat priority v období vytíženosti a komunikujete přátelsky
  • Jste zkušený uživatel IT systémů a umíte velmi dobře komunikovat v angličtině, francouzština a španělština výhodou
  • Zajímáte se o oblast logistiky a užívate si práci v dynamickém, virtuálním a mezinárodních prostředí

Co nabízíme

Můžete být součástí prestižní mezinárodní společnosti s přátelskou firemní kulturou. Nabízíme individualizované tréninkové příležitosti pro Váš osobní rozvoj. Některé z benefitů, které nabízíme, jsou:

  • Smlouva na dobu neurčitou a adekvátní finanční ohodnocení
  • Moderní pracoviště v centru Plzně
  • Zdarma občerstvení na pracovišti, stravenkové paušály, společné týmové snídaně a mnoho dalšího

Proces náboru

1. Nejdřív nám dejte o sobě vědět
Na životopis zaslaný v angličtině reagujeme nejdéle do 14 dnů.

2. První seznámení proběhne telefonicky
Naši HR kolegové během rozhovoru představí společnost i pozici a zároveň budou chtít poznat vás.

3. Dalším krokem je virtuální setkání s lokálními manažery
Zdraví je pro nás důležité, proto setkání probíhá v prostředí MS Teams. Za naši společnost se setkáte se 2 manažery, kteří vám přiblíží operativní část 4flow a v neposlední řadě budou mít zvídavé dotazy i na vás.

4. Necháme vás nahlédnout do běžných úkolů
Budete mít možnost si vyzkoušet v krátké modelové situaci, co by vlastně bylo součástí vaší práce. A v každém případě využijete angličtinu.

5. Pozdravíte se i s vedením společnosti
Všichni členové týmu jsou pro nás důležití. Proto při finálním setkání se budete mít možnost seznámit s jedním z představitelů společnosti.

6. Jste připraveni přidat se k týmu 4flow?
Po každém setkání samozřejmě následuje zpětná vazba a to oboustranná. Váš názor nás rozhodně zajímá. A pokud si vzájemně “sedneme”, pošleme vám nabídku a probereme s vámi její detaily.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".