Tato pozice již není k dispozici.

Koordinátor/ka transportního týmu (m/f/d)

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky

4flow
4flow

Pozice

Popis pozice

Co bude Vaším posláním:

Jako člen našeho týmu (každý z nás je “4flower”), budete řídit efektivní tok zboží v rámci logistické sítě našeho zákazníka a to díky koordinaci jeho dodavatelů. Cílem je včasné a kompletní dodání materiálu.

Vaše hlavní úkoly zahrnují mimo jiné:

  • Zajištění komplexního provádění přeprav, tj. každodenní operativy s pomocí moderního systému (iTMS)
  • Optimalizaci transportních nákladů a realizaci opatření vedoucích ke zvýšení spokojenosti zákazníka a celkovému snížení nákladů
  • Pravidelnou komunikaci se zákazníkem - informovanost o statusu přepravy
  • Odpovědnost za přijímání a operativní řešení denních problémů ve svěřené oblasti
  • Přímá odpovědnost za koordinaci týmu 3 až 8 osob, jmenovitě za rozdělování úkolů a dohled nad kvalitou a efektivitou práce svěřeného týmu
  • Mentoring svěřenému týmu, zejména v oblasti řešení komplexních transportních situací a nestandardních případů
  • Zaškolení nových členů týmu
  • Aktivní účast na zlepšovacím procesu (CIP = Continuous Improvement Process)
  • Řízení efektivního výkonu jednotlivých stran/dodavatelů v rámci logistického řetězce zákazníka (např. dopravců, skladů) a to mimo jiné pravidelných reportingem, meetingy atd.

Požadavky na pozici

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně ukončené SŠ vzdělání a min. 2letou praxi v logistice (transportu) s důrazem na vysokou kvalitu poskytovaných služeb
  • Schopnost rychle a správně stanovit priority v dynamickém prostředí
  • Zvládáte komunikaci v českém a anglickém jazyce (min. B2 úroveň) – nutná efektivní komunikace, a to písemná i ústní, plus ideálně umíte komunikovat v dalším cizím jazyce - preferována francouzština, španělština, ev. němčina
  • Vysokou odolnost vůči stresu se zachování profesionálního přístupu
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office a schopnost rychle se orientovat v dalších IT systémech
  • Zkušenost s vedením virtuálních/mezinárodních týmů

Právě teď máte možnost:

Stanete se součástí úspěšné mezinárodní společnosti, která nabízí unikátní přístupy a znalosti a s tím ruku v ruce i širokou moznost rozvoje a vzdělávání. Týmově zaměřená firemní kultura se u nás skutečně žije.

Některé z benefitů, které využíváme:

Můžete být součástí prestižní mezinárodní společnosti s přátelskou firemní kulturou. Nabízíme individualizované tréninkové příležitosti pro Váš osobní rozvoj. Některé z benefitů, které nabízíme, jsou:

  • Moderní pracoviště v centru Plzně, s možností využití “Home Office”
  • Kvalitní a vyzkoušený systém zaučení a vzdělávání
  • Jazyková výuka němčiny a francouzštiny
  • Odměnový program za doporučení kolegů
  • Snack bar přímo na pracovišti
  • eCard s příspěvkem na stravování a volnočasové aktivity

Proces náboru

1. Nejdřív nám dejte o sobě vědět
Na životopis zaslaný v angličtině reagujeme nejdéle do 14 dnů.

2. První seznámení proběhne telefonicky
Naši HR kolegové během rozhovoru představí společnost i pozici a zároveň budou chtít poznat vás.

3. Dalším krokem je virtuální setkání s lokálními manažery
Zdraví je pro nás důležité, proto setkání probíhá v prostředí MS Teams. Za naši společnost se setkáte se 2 manažery, kteří vám přiblíží operativní část 4flow a v neposlední řadě budou mít zvídavé dotazy i na vás.

4. Necháme vás nahlédnout do běžných úkolů
Budete mít možnost si vyzkoušet v krátké modelové situaci, co by vlastně bylo součástí vaší práce. A v každém případě využijete angličtinu.

5. Pozdravíte se i s vedením společnosti
Všichni členové týmu jsou pro nás důležití. Proto při finálním setkání se budete mít možnost seznámit s jedním z představitelů společnosti.

6. Jste připraveni přidat se k týmu 4flow?
Po každém setkání samozřejmě následuje zpětná vazba a to oboustranná. Váš názor nás rozhodně zajímá. A pokud si vzájemně “sedneme”, pošleme vám nabídku a probereme s vámi její detaily.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".