Quadient

Quadient

Software Consultant

  • Permanent contract
  • Ostrava
  • Bachelor's Degree
  • > 3 years

The company

Quadient

Quadient

    The job

    • Ostrava
    • > 3 years

    Quadient je globální leader v rychle se vyvíjejícím oboru řízené komunikace se zákazníky. Náš software pomáhá tisícům klientů a partnerům z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb po celém světě.
    V Hradci Králové máme vývojové centrum od roku 1998, v roce 2004 byla otevřena další pobočka v Olomouci a v září 2016 v Ostravě. Z původních pěti lidí se náš tým rozrostl na současných 400+ zaměstnanců. Že se nám daří, dokazují i různá ocenění, která jsme získali: Best Employer ČR 2012, 2014, 2015 a 2016, Zaměstnavatel regionu v letech 2011 - 2016, 2018, 2019 a 2020, The Most Desired Company 2014 a 2015 v Královéhradeckém kraji.

    Pozici obsazujeme pro pobočku v Hradci Králové, ale nebráníme se i remote spolupráci.

    Popis pozice

    Proč nás práce baví?

    • Balance mezi implementací a komunikací s lidmi
    • Zajímavé a různorodé projekty, bez každodenní rutiny
    • Uvidíš za sebou výsledky ve velkém světě bank a pojišťoven
    • Můžeš využít ty nejnovější a nejlepší technologie
    • Školení a kurzy, které potřebuješ a zajímají Tě
    • Od začátku budeš mít parťáka “buddyho”, který Ti pomůže se zaučením
    • Skvělý kolektiv, který je pro každou špatnost a plno týmových akcí
    • Cestování za projekty do zahraničí (destinace jako Austrálie, Německo, USA…)

    Co děláme?

    • Implementace softwarových řešení
    • Instalace a konfigurace Quadientích aplikací na zákaznických serverech
    • Vytváření backendových i frontendových řešení pro naše zákazníky
    • Komplexní práce od „jednoduchého klikání“ a vytváření workflows, až po psaní scriptů v různých jazycích
    • Zapojení se do analýzy požadavků, návrhu řešení (architektury) nebo technického vedení projektů

    Vítané zkušenosti

    Co od Tebe na oplátku očekáváme?

    • Angličtina slovem i písmem (minimum B2)
    • Pokročilý přehled v IT technologiích, schopnost si chybějící informace/znalosti rychle dohledat
    • Dovednost psát krátké scripty v libovolných jazycích
    • Chuť učit se novým věcem a přemýšlet o problémech
    • Analytické myšlení
    • Ochota cestovat
    • Zkušenosti z oblasti IT, nebo alespoň se školním projektem v obdobné oblasti
    • Bakalářské vydělání nebo 3 roky praxe
    • Add to favorites
    • Share on Twitter
    • Share on Facebook
    • Share on LinkedIn