Nestlé centrála - Praha

Nestlé centrála - Praha

Foodservice, Gourmet Grocery

Praha

Nestlé

Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Podnikáme ve 187 zemích světa, zaměstnáváme přes 270 000 lidí. Posláním Nestlé je přinášet sílu potravin pro zlepšení života nás i příštích generací. Nestlé nabízí široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek, od globálních ikon, jako jsou Nescafé, Nespresso nebo Purina až po místní značky. V Česku Nestlé vyrábí ve svých závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky pod značkami Orion, Kofila, Margot, BonPari, JOJO atd. a v závodě Krupka chlazené a mražené vegetariánské pokrmy pod značkou Garden Gourmet. Na Slovensku v závodě Carpathia Prievidza vyrábí široký sortiment kulinářských výrobků pod značkami Maggi a Carpathia.

Práce, která baví

Každý zaměstnanec je pro nás důležitý. Zajímá nás, co vás baví a v čem jste dobří. Proto aktivně plánujeme a rozvíjíme vaši kariéru. Věříme, že rozvoj a vzdělávání jsou základem úspěchu společnosti a jejích zaměstnanců. Záleží nám na rovnováze mezi pracovním a soukromým životem. Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem pro nás není jen pojem, je to naše firemní politika.

Hledáme mladé talenty

Vytvořili jsme komplexní program pro mladé lidi do 30 let, který nabízí stáže, učňovskou přípravu nebo programy pro absolventy a kariérní poradenství. U nás můžete začít svou kariéru pod vedením zkušených odborníků a poznat fungování úspěšné nadnárodní společnosti. Budete pracovat na smysluplných projektech a stanete se plnohodnotnou součástí našich týmů.

Naše hodnoty

Být skvělý pro nás znamená být především zodpovědný. Od doby, kdy Henri Nestlé vyvinul kojeneckou výživu „Farine Lactée“, se řídíme zásadou, že prostřednictvím našeho podnikání musíme vytvářet trvalé hodnoty pro společnost. Naším závazkem je nabízet výrobky, které jsou nejen chutnější a zdravější, ale také šetrnější k životnímu prostředí. Jako největší výrobce potravin a nápojů cítíme svou odpovědnost v boji proti změně klimatu. Vydali jsme se na cestu k nulovým čistým emisím a dnes podnikáme kroky. Zaměřujeme se na podporu regenerativního zemědělství, zelené elektřiny, snižování uhlíkové stopy značek a omezování plastového odpadu. Vydejte se na tuto cestu s námi!

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on Nestlé centrála - Praha