NEON IT

NEON IT

NEON IT
NEON IT
 • Rok založení

  2019
 • Zaměstnanci

  30
 • Zastoupení pohlaví

  5%95%
 • Průměrný věk

  30 let
 • Fluktuace zaměstnanců

  0%

Nejnovější nabídky práce

V tuto chvíli tu nejsou žádné nabídky, zkuste to znovu za pár dní!

NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT
NEON IT

Prezentace

NEON IT je ryze česká softwarová společnost. Děláme všechny technologie, které nás baví a aspoň trochu nám dávají smysl i ve vztahu k zákazníkům. Samozřejmě děláme vývoj v Javě, ale i v C/C++, Pythonu a řadě dalších trendy technologií. V letošním roce jsme se dostali k neskutečně technologicky zajímavým projektům v automotive průmyslu, ale i v oblasti Big Data. To jsou naše stěžejní oblasti, kde se určitě budeme i nadále rychle posouvat vpřed. Úspěšně se nám daří také rozvíjet spolupráci s partnery nejen na menších projektech, ale i na komplexních business řešeních postavených na technologiích Java.

Co hledají

Hledáme Java developery, C/C++, Python programátory, BigData engineery, kteří kromě odborných zkušeností mají také tyto vlastnosti:

Dokázat se delší dobu soustředit směrem k vyřešení problému a jen tak snadno se nevzdávat. Mít otevřenou hlavu (být otevřený novým věcem a mít) a chuť se učit, protože nikdo neví všechno a IT jde tak rychle dopředu, že to co platilo minulý rok nemusí být ideální v tom příštím. Nebrat se příliš vážně a dokázat se na situaci podívat i z druhé strany. (např. z pohledu zákazníka)

Hodí se vědět

Každý z nás je jedinečný, ale pracujeme jako tým. A jak vyplývá z naší firemní filozofie, dobré vztahy s kolegy a přátelská atmosféra je pro nás od samého začátku priorita číslo jedna. Nehledáme toho nejlepšího, ale toho nejlepšího k nám do týmu. Vše začíná už při výběru našich nových kolegů, kdy si ověřujeme kromě technických dovedností daného kandidáta také to, aby se nám náš budoucí kolega líbil i lidsky, aby zapadl do týmu. Pokud se tohle podaří uhlídat, tak už to pak funguje téměř samo. Každý měsíc se snažíme všichni potkat a skočíme na pivko nebo na večeři. Je to ideální příležitost probrat co je nového na projektech, ve firmě, ale i v životě každého z nás. Jednou za pár měsíců zorganizujeme i nějakou akci, kde se můžeme společně úplně nepracovně odreagovat, ať už se jedná o pěší výlet v Českém ráji, běžkařskou výpravu v Krkonoších, nebo lyžování v Alpách. V neposlední řadě tu máme naši oblíbenou Janu Trachtovou, která tu neustále s každým průběžně komunikuje, zjišťuje jak se kdo má, řeší všechny možné i nemožné požadavky, prostě dohlíží na to, abychom se měli všichni co nejlépe.

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on NEON IT