nangu.TV

nangu.TV
nangu.TV
  • Rok založení

    2004
  • Zaměstnanci

    65
  • Zastoupení pohlaví

    20 %80 %
nangu.TV

Nejnovější nabídky práce

V tuto chvíli tu nejsou žádné nabídky, zkuste to znovu za pár dní!

nangu.TV
nangu.TV

Naše platforma může běžet na desítkách až stovkách serverů. Potřebujeme dosáhnout opravdu vysokého výkonu, tudíž ji musíme ladit, aby odolávala veškerým nástrahám, které v ostrém provozu mohou nastat.

Petr Studený, Senior Linux Administrátor

nangu.TV

Kariérní růst není svázaný žádnými tabulkami a nařízeními. Záleží čistě na tom, na co má člověk talent a co ho baví.

Alexandr Dobeš, Project Manager

nangu.TV
nangu.TV
nangu.TV
nangu.TV

Naši zaměstnanci mohou být právem pyšní na to, že se podílejí na tvorbě a provozování tak úspěšného produktu, kterým je např. O2TV. Málokdo může při živém přenosu Ligy mistrů říct: To je produkt, na kterém dělám.

Zdeněk Gerlický, CEO

nangu.TV
nangu.TV
nangu.TV

Sledovat!

Mění svět interaktivní televizní zábavy

Česká softwarová firma nangu.TV zajišťuje technologický vývoj, funkcionality a provoz IPTV / OTT platformy, kterou v Evropě denně používá přes 1 milion uživatelů. V tomto dynamickém odvětví působí od roku 2004. Svého času start-up s cílem “vyrobit něco hezkého” si postupně vybudoval pozici lídra na českém a slovenském trhu a úspěšně expanduje i ve střední a východní Evropě. Spolupracují s největšími hráči na trhu, s telekomunikačními operátory a poskytovateli internetu, nabízejícími interaktivní televizní vysílání jako klíčovou službu: Orange, O2, T-Mobile, Swisscom Broadcast aj. Největší výzvy přicházejí se sportovními událostmi, jako je třeba fotbalová Liga mistrů, kdy se přenáší stovky gigabitů až terabity dat za sekundu a v jeden okamžik se musí obsloužit statisíce uživatelů!

Nejnovější technologie až na prvním místě

Šikovní vývojáři a IT odborníci mají v nangu.TV vždy dveře otevřené. Důležitý je agilní mindset a nadšení pro nejnovější technologie. Nadstandardní podpora v profesním růstu je samozřejmostí. Vývojáři si např. mohou sami vybrat jakoukoli IT konferenci v Evropě a tuto cestu spojit s odpočinkem či s cestováním v rámci své dovolené. Pravidelně se účastní nejvýznamnějších veletrhů v Evropě, jako je např. IBC v Amsterdamu, a jsou hrdým partnerem FIT ČVUT.

To “něco” navíc

Ač se v průběhu let nangu.TV rozrostlo o desítky nových kolegů, stále si zakládají na nekorporátním prostředí a otevřené komunikaci. Panuje zde neformální přátelská atmosféra a všichni si tykají. Každé úterý začínají pracovní den společnou snídaní. Pokud je potřeba během dne tzv. upustit páru a odreagovat se, není problém si zajít na masáž, v relax roomu zapařit nostalgické gamesky anebo si zahrát šipky. Poměrně dlouhou tradici mají LAN párty a nově se rozjíždějí kinovečery. V létě 2019 se přestěhovali do moderní budovy Butterfly v Karlíně, kde se pyšní atraktivními prostory s parkováním.

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on nangu.TV