Marketup

  • Marketing / Communications, Organization / Management
  • Praha
  • View website
Marketup
Marketup
Marketup

Posouvat sebe, naše klienty a juniorní kolegy je to, co mě nejvíc naplňuje.

Kateřina Bóriková, Campaign Specialist

Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup

Ráda přijímám nové výzvy a hlavní pro mě je nenudit se.

Nicola Vavírková, Head of Social & Project Manager

Marketup
Marketup
Marketup
Marketup
Marketup

Práce projekťáka v Marketup je výzva, kterou je třeba občas zlehčit a zpestřit zábavou.

Martin Peška, Head of Project Management & Digital Strategy

Marketup
Marketup
Marketup
Marketup

Sledovat!

O Marketup

Marketup je pražská nezávislá digitální agentura, která se nachází na Andělu. Jejich tým denně pomáhá měnit online marketing významných českých i globálních značek. Ať už se jedná o digitální strategii, výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativu nebo datovou analytiku, vždy přijdou s řešením, které má pro klienta skutečný byznysový dopad. Každý den v Marketup přináší nové výzvy a úspěchy umí pořádně oslavit.

​Koho chtějí?

Někoho, kdo nerad zůstává stát na místě. Někoho, kdo miluje výzvy. Někoho, kdo se do projektu pustí s nadšením a neodradí ho, že tentokrát to nevyšlo (příště už bude vědět, jak na to). Chtějí kolegy-kámoše, kteří ostatním vždycky rádi poradí a pomůžou. Výrazy jako “nuda” a “to nejde” nemají ve slovníku. Hledají někoho, kdo se dokáže kousnout a zabrat, když je potřeba, i když to někdy není lehké. Do práce totiž nechodí od 9 do 5, ale rozjíždí projekty a dotahuje je do konce. Je individualita. Ne individualista.

Co je dobré vědět

Marketup nabízí spoustu svobody, důvěry a také podpory, aby mohli všichni pracovat přesně tak, jak jim vyhovuje. Lidé mají možnost testovat alfa i beta produkty Googlu, Seznamu a Facebooku, a to klidně i jako první na světě. Nejsou korporát. Dopřejí každému školení v oboru i mimo něj. Zaměstnance vystihuje motto “žít” ne “přežít”. A proto plánují teambuildingy, na které budou všichni vzpomínat ještě v domově důchodců. V týmu lze potkat kamarády a kolegy–profíky v jednom.

Vložit profil na své webové stránky