Kaufland Česká republika

Kaufland Česká republika

 • Rok založení

  1930
 • Zaměstnanci

  25000
 • Zastoupení pohlaví

  50%50%
 • Obrat

  60 mld Kč

Již 24 let

působí Kaufland na českém trhu

1. vlastní filiálka

byla otevřena v Ostravě

5 zachráněných životů

díky defiblirátorům na centrále, na filiálkach, skladech a masozávodě

Ekologická odpovědnost: již přes 0,5 mil. nEKOnečných sáčků a 13 tisíc nEKOnečných víček v domácnostech!

O společnosti

Kaufland je lídr na trhu s potravinami. Zakládá si na rychlosti, kvalitě a vstřícném jednání se zákazníky. Kromě České republiky působí i v dalších 7 zemích Evropy a stále expanduje. Někteří již možná ví, že je dceřinou společností skupiny Schwarz. Na českém trhu se poprvé představil v roce 1998, kdy otevřel historicky první prodejnu. Nejsou však jen prodejna, mají také dvě logistická centra, vlastní masozávod a centrálu se širokou škálou uplatnění.

Koho hledají?

S nadsázkou říkají, že jsou jedna firma se stovkou příležitostí. Na prodejny pravidelně hledají kolegy od brigádníků a asistentů prodeje až po vedoucí oddělení nebo vedoucí obchodních domů. V logistických centrech najdou uplatnění skladníci, řidiči vysokozdvižných vozíků nebo technici. Přidat se můžeš ke kolegům, kteří ctí tradiční poctivé řemeslo v kombinaci s těmi nejmodernějšími technologiemi při zpracovávání masa v jejich masozávodu. Své zkušenosti a znalosti můžeš také uplatnit na pražské centrále, kde si vybereš přesně to pravé ořechové. Marketing? Nákup? Nebo Controlling? Mrkni se na výpis všech volných pozic a ozvi se!

Co je dobré vědět

Důležitým tématem je pro ně společenská odpovědnost a udržitelnost (CSR). Podporují biodiverzitu a u svých obchodních domů staví komunitní zahrady a hmyzí hotely. Jsou také generálním partnerem Světlušky, hrdě podporují také Loono, Ježíškova vnoučata, Centrum Paraple a spousty dalších neziskových či komunitních projektů. Aktivně předchází potravinovému odpadu, snižují množství plastu a rozšiřují vlastní značky s ohledem na udržitelný sortiment. Staví ekologické prodejny a zavázali se do roku 2030 snížit množství provozních emisí o 80 %. Pro vysokoškolské absolventy každoročně spouští Trainee programy, díky kterým nabízí možnost stát se během roku profíkem v oboru. Již počtvrté za sebou navíc získali ocenění Top Employer, které udílí holandský institut na základě nastavení firemních HR procesů. A co ty, nenastal u tebe Čas na změnu?

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on Kaufland Česká republika