CPI Hotels

CPI Hotels

O společnosti

Příběh CPI Hotels se začal psát již v roce 1993. Od té doby prošla společnost dynamickým vývojem a dnes je největším hráčem na českém hotelovém trhu. V portfoliu skupiny najdete hotely v Česku, Polsku, Maďarsku, Rusku a na Slovensku. Zákazníkům nabízí ubytování všech kategorií – od luxusních butikových hotelů, přes čtyřhvězdičkové kongresové hotely, ekonomicky zaměřené tříhvězdičkové provozy nebo ubytovny pro dlouhodobé bydlení. Spolehlivá kvalita s služeb a ubytování takřka v srdci těch největších měst, vždy v centru dění - to je recept na spokojenost a loajalitu hostů. Tajemstvím jejich úspěšného růstu jsou především lidé, zkušenosti a know-how v oboru. Spokojení zaměstnanci, rovná se spokojení hosté. Centrála sídlí v centru Prahy a zajišťuje podporu všem hotelům portfolia na poli obchodu, marketingu, controllingu, lidských zdrojů, financí nebo rezervací. Společně s růstem společnost vnímá také svoji zodpovědnost vůči okolí, hostům i svým zaměstnancům. Dlouhodobě proto podporuje neziskové organizace a nadace a zaměřuje se na zavádění ekologických aktivit ve svých provozech.

Koho hledají

V CPI Hotels dostanou příležitost absolventi po škole, kteří chtějí načerpat zkušenosti, i profesionálové s praxí. Společnost dává šanci vyrůst talentům uvnitř, řada z vrcholových manažerů se rekrutovala ze startovních pozic, přes střední management až do top managementu. Je zde možnost uplatnění na centrále společnosti v oddělení marketingu, obchodu, finanční účtárně, personálním oddělení, controllingu nebo operačním oddělení. Hotely v Praze i regionech vždy uvítají posily na pozicích recepce, servisu, kuchyně nebo středního managementu.

Co je dobré vědět

Centrála CPI Hotels sídlí v centru Prahy, české hotely najdete kromě Prahy ve všech krajských městech jako je Liberec, Brno, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Špindlerův Mlýn, Františkovy Lázně nebo Ústí nad Labem. Zaměstnanci mohou využít řadu benefitů v rámci cafeterie, mimo jiné příspěvek na sport, stravování, penzijní a životní pojištění, výuku jazyků nebo complimentary pobyty v celé hotelové síti.

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on CPI Hotels