Beryko

Beryko

Prezentace

Na začátku byl nápad dvou kamarádů, ale během několika málo let se Beryko stalo etablovanou, velmi dynamickou a rychle rostoucí společností. Produkty, které do ČR dovážíme a zajišťujeme jejich distribuci, najdete nyní všude kolem Vás.

V průběhu let jsme se vyvinuli v jednu z předních českých firem, zabývajících se dovozem, velkoobchodní distribucí i přímým prodejem spotřební elektroniky. Produkty, které jsme uvedli na trh, používají v současnosti miliony lidí v Česku i na Slovensku. Jsme oficiálním dovozcem, distributorem a partnerem značek Xiaomi, Amazfit, DJI a dalších.

Koho hledají

Umíme ocenit všechny, kdo mají ambici posunout naši společnost dál, ať už se jedná o jakoukoliv pracovní pozici. Je pro nás zásadní, když společně dokážeme táhnout za jeden provaz, vzájemně si pomůžeme a každý člen týmu se u nás cítí jeho plnohodnotnou součástí. Hledáme kolegy, kteří dovedou přemýšlet v souvislostech, rádi se učí nové věci a kromě práce v týmu zvládnou pracovat i samostatně. Vítáme ty, kteří přicházejí s novými nápady, podněty a mají k práci aktivní a zodpovědný přístup.

Hodí se vědět

Chceme, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře, pracovali v příjemném prostředí a zároveň měli čas i na sebe a své blízké. Naše firemní kultura proto není přehnaně formální a chápeme potřebu rovnováhy pracovního a osobního života. Několikrát do roka se sejdeme na společných akcích, teambuildingu, večírcích nebo kurzech.

Každodenní práci nám zpříjemňuje široká škála nabízených benefitů. Samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, příspěvek na zdravé stravování, slevy na naše zboží, stejně jako čerstvé ovoce, občerstvení a výběrová káva na pracovišti. Vybavíme vás potřebným služebním vybavením, nabídneme firemní tarif a přidáme i 10 000 Kč ročně na nákup našich produktů.

Vložit profil na své webové stránky

Questions and answers on Beryko