Tato pozice již není k dispozici.

Specialista zákaznické péče s němčinou a angličtinou

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu zaměstnanců, kteří se nám starají o německé klienty, přijmeme novou posilu (Ž/M). Hledáme pečlivého člověka s prozákaznickým přístupem, který se nebojí komunikovat v němčině nebo angličtině. Pokud chceš být součástí stabilního a přátelského kolektivu v úspěšné společnosti, rádi Tě u nás přivítáme!

Náplň práce:

  • zpracování e-mailových požadavků našich klientů (odesílatelů a příjemců zásilek) - vše v němčině nebo angličtině
  • komunikace s našimi externími partnery (zahraniční dopravci)
  • zpracování reklamací zásilek
  • aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • práce s interními systémy
  • support interních projektů
  • doprovodná administrativa

Požadujeme:

  • výborná znalost  německého a anglického jazyka slovem i písmem
  • velmi dobré komunikační dovednosti a pozitivní přístup ke klientům
  • uživatelská znalost práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • HPP, nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 120 Kč/den, které plně hradíme
  • kafeterie
  • služební telefon a notebook
  • možnost Multisport karty
  • využití služeb Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • vzdělávání, školení a jazykové kurzy
  • káva, čaj a ovoce ke každodennímu občerstvení
  • firemní akce

Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis, rádi Tě poznáme!

Požadavky na pozici

Prozákaznický přístup, pečlivost, týmovost

Proces náboru

Výběrové řízení bude dvoukolové.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".