Tato pozice již není k dispozici.

Recepční

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Do centrály naší společnosti v Praze hledáme novou posilu na pozici Recepční (Ž/M). Jestli jsi komunikativní, máš příjemné vystupování a umíš si práci dobře zorganizovat, je tato pozice jako dělaná právě pro Tebe! Kromě toho, že budeš součástí dynamické a úspěšné společnosti, budeš pracovat v krásném prostředí nových kanceláří, které vyhrály loňský ročník soutěže "Kancelář roku"!

Náplň práce:

  • vítání a ohlašování návštěv
  • správa zasedacích místností
  • evidence přijaté a odchozí pošty, zajištění kurýrních služeb
  • administrace výdejního místa
  • správa skladu drobného kancelářského vybavení
  • rezervace hotelů a letenek
  • zajištění občerstvení pro jednání, školení a interní akce
  • zajištění revize a servisu kuchyňského vybavení
  • podpora Procurement týmu v důležitých projektech
  • práce v interních systémech

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • výborná znalost českého jazyka
  • komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • reprezentativní a kultivované vystupování
  • samostatnost, pečlivost a důslednost
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • práce na HPP, nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 120 Kč/den, které plně hradíme
  • Multisport karta
  • Cafeterie
  • služby Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • školení, vzdělávání a jazykové kurzy v pracovní době
  • firemní akce

Pokud se Ti pozice líbí, pošli nám svůj životopis, rádi Tě poznáme!

Požadavky na pozici

Organizační schopnosti, příjemné vystupování.

Proces náboru

Výběrové řízení bude dvoukolové.