Zásilkovna

Zásilkovna

Project Manager

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

Zásilkovna

Zásilkovna

    • Praha

    Tato pozice byla obsazena!

    About

    Zásilkovna vtrhla na český a slovenský logistický trh v roce 2010 jako úplný nováček. Revoluční myšlenka a velká odvaha zakladatelky Simony Kijonkové firmu vyhoupla na jednu z největších a nejoblíbenějších sítí výdejních míst ve střední a východní Evropě. Každý den více jak 1 500 Zásilkovňáků přepraví 190 000 zásilek do více než 30 zemí světa. Packeta Group se nezaměřuje pouze na evropský trh, ale má ambice i v zahraničí (například v USA nebo na Blízkém východě).

    I přesto, že společnost funguje přes 10 let a spolupracovníci stále přibývají, drží si atmosféru start – upu. Aby si práci usnadnili a zpřehlednili, zavádí se tady postupně nová pravidla, procesy a otvírají nová oddělení. To s sebou přináší zajímavé pracovní příležitost. Stačí, když člověk chce a nebojí se zeptat a může se posouvat firmou jak pozičně, tak i oborově.

    Zásilkovna je doslova živý organismus a každý týden čeká na Zásilkovňáky nová výzva, díky které společně zase o kousek vyrostou. Nouze není ani o vtipné historky. Ty se sbírají nejen v práci, ale i mimo ni. Třeba když vyrazí na motokáry nebo na bowling, když si udělají pokerový večírek nebo o Halloweenu vyřezávají dýně.

    A co benefity? Ani ty tady nechybí. Jasným favoritem pro všechny jsou zaměstnavatelem plně hrazené stravenky.

    Job description

    Pracovní náplň:

    • příprava a vedení rozvojových projektů, zejména expanze do zahraničí
    • jednání s partnery a dodavateli
    • spolupráce napříč odděleními ve společnosti a koordinace jejich práce
    • uzavírání smluv s logistickými partnery
    • pomoc na nastavováním procesů ve společnosti

    Požadujeme:

    • zkušenosti z projektového plánování a řízení projektů, certifikace PRINCE2 nebo SCRUM výhodou
    • znalost nástrojů byznys analýz, znalost nástrojů pro projektové a týmové řízení – Asana, JIRA, MS Project, Teams apod.
    • orientaci v programovacích jazycích a nástrojích s ohledem na úzkou spolupráci s IT
    • technické vzdělání
    • perfektní angličtinu slovem i písmem
    • tah na branku :-)

    Nabízíme:

    • HPP - pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
    • fixní mzdu + motivační provize
    • stravenky 100/Kč den, plně hrazené zaměstnavatelem
    • služební telefon a notebook
    • Multisport kartu
    • flexibilitu pracovní doby
    • Home office
    • firemní akce
    • možnost podílet se na rozvoji rychle se rozrůstající společnosti
    • nástup možný ihned
    • pracoviště v blízkosti stanice metra Českomoravská (metro B)

    Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.
    Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

    Meet the team

    This content is blocked
    Questions and answers about the offer
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků