Tato pozice již není k dispozici.

Brand Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Nemusíš googlit, co znamenají pojmy visual identity, double brand campaign, co-branding, reach nebo OOH? Máš zkušenost se spoluprací s kreativní agenturou a se zadáváním vizuálů? Byla/a jsi někdy u natáčení reklamních spotů a víš, jak funguje produkční tým? Dokážeš bez váhání říct, jak by měl vypadat scénář k reklamě? Věříš, že máš dobré oko na grafiku a cit pro „to hezké“?

Pak bychom ti nejraději řekli „Vítej u nás“ na pozici Brand Manager! Ale nejprve si ještě přečti pár řádků níže, ať zjistíš, jestli je to to pravé ořechové pro tebe. Pokud ano, těšíme se na tvoje CV – ale nezapomeň, že:

► SOUČÁSTÍ PŘIHLÁŠKY DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JE ZASLÁNÍ VYPLNĚNÉHO KREATIVNÍHO ZADÁNÍ, které vám dorazí e-mailem společně s potvrzením přijetí CV. Nezapomeňte nám ho poslat zpět, jinak vás do výběrka nemůžeme zařadit ◄

Co bude tvojí náplní práce?

  • Zodpovědnost za vizuální integritu značek Zásilkovna a Packeta napříč weby, kampaněmi, mediálním prostorem apod.
  • Zodpovědnost za konzistentní content napříč holdingem Packeta Group (7 trhů včetně CZ)
  • Koordinace kreativních a obsahových agentur – v podstatě budeš jednou nohou takový Key Account a budeš spojkou mezi Zásilkovnou a agenturou
  • Dohled nad výrobou brandového obsahu pro komunikaci – koordinace marketingového a grafického oddělení a agentury s cílem dodání požadovaného obsahu (foto, video, marketingové kampaně)
  • Příprava briefů pro agentury a dohled nad procesem tvorby kampaní
  • Kontrola a schvalování marketingových/grafických podkladů
  • Exekuce promo materiálů pro produkty a služby Zásilkovny
  • Produkce související s natáčením a focením (zajištění místa a rekvizit, alokace lidí a organizace shootingů)
  • Zpracování agendy inzerce v OOH
  • Správa brand budgetu a schvalování faktur
  • Spolupráce s týmem marketingové komunikace, grafiky, sales či provozním oddělením
  • B2B komunikace s e-shopy v rámci spolupráce na double brandových kampaních a exekuce kampaní
  • Spolupráce se zahraničními entitami (SK, DE, RO, HU, PL) a sdílení know-how