Tato pozice již není k dispozici.

Asistent/tka finančního oddělení

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. ledna 2023
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

Zásilkovna
Zásilkovna

Pozice

Popis pozice

Finanční oddělení Zásilkovny hledá pečlivého kolegu /kolegyni na pozici Asistent/-ka finančního oddělení.

Co Tě u nás čeká?

  • administrativní podpora účetního týmu
  • kontrola dodavatelských faktur a administrace jejich schvalování
  • poskytování administrativní podpory v jednotlivých projektech
  • kontrola účetních dokumentů
  • správa datové schránky
  • archivace dokumentů
  • spoluúčast na roční závěrce a auditu
  • zajištění chodu kanceláře
  • zpracování dotazů a požadavků kolegů napříč společností

Co bys měl/a mít a znát?

  • ukončené SŠ vzdělání
  • dobrou znalost a aktivní využívání MS Office (Outlook, Excel a Word)
  • zkušenosti s administrativou
  • flexibilitu, samostatnost a ochotu, kvalitní time management
  • schopnost detailní práce
  • proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • výbornou znalost českého jazyka - slovem i písmem
  • dobrou znalost angličtiny - občas mluvit nebo něco napsat

Co Ti můžeme nabídnout?

  • stabilní zaměstnání na HPP – plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 120,- Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • vzdělávací program / školení a jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
  • flexibilní rozvržení pracovní doby - možnost napracovat si hodiny
  • zdarma možnost využití služeb Zásilkovny pro soukromé účely
  • Multisport kartu
  • počítač a telefon
  • káva, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu v docházkové blízkosti stanice metra Českomoravská (B)

Zaujali jsme Tě? Pošli nám životopis.

Chceme Tě poznat. Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Požadavky na pozici

- dobrá znalost a aktivní využívání MS Office (Outlook, Excel a Word)

- zkušenosti s administrativou

Proces náboru

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".