Tato pozice již není k dispozici.

Sales Development Manager CZ/SK

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 2 roky

Welcome to the Jungle CZ & SK

Pozice

Popis pozice

Přidejte se do našeho Sales Development týmu, kde budete mít na starosti novou akvizici klientů a rozvoj byznysu v Česku a na Slovensku.

Měníme způsob, jakým lidé uvažují o své kariéře. Zapomeňte na tradiční inzertní klišé. Ve Welcome to the Jungle propojujeme společnosti s talentovanými lidmi prostřednictvím společných hodnot, kultury a emocí. Pomáháme zaměstnavatelům komunikovat jejich unikátní DNA a připojit se k největší platformě kariérní inspirace v Evropě.

Jako člen našeho obchodního týmu se budete podílet na rozvoji českého a slovenského trhu budete zodpovědní za:

  • Celý sales cyklus našich budoucích klientů a to od vyhledávání, domlouvání schůzek, prezentace našich produktů až po uzavírání smluv

  • S klienty se většinou scházíme online, takže velkou součástí vaší práce bude prezentace našich produktů v online prostředí

  • Hledání nových cest ke splnění individuálních, ale také týmovým cílů

  • Snažíme se být stále lepší, takže budete mít prostor také pro interní projekty, které povedou ke zlepšení našich procesů

Požadavky na pozici

Ve Welcome to the Jungle neexistuje typický profil kandidáta. Všichni pocházíme z různých prostředí a v tom je naše síla!

Vzhledem k cílům, které máme budeme ale potřebovat, abyste měli za sebou:

  • Minimálně 2-3 roky zkušeností na pozici obchodníka / business developera / account executive v digitálním a B2B odvětví

  • Jste zdatný prodejce, který je schopen vést rozhovory na obchodní a technické úrovni napříč pozicemi (nejčastěji jednáme s HR Manažery, Marketing Manažery nebo CEO)

  • Dokážete celý sales vést konzultativním způsobem a máte zkušenost z rychle rostoucího prostředí, středně velkými firmami nebo velkými korporáty

  • Máte zájem o média, komunikaci a pracovní odvětví obecně

  • Jste optimističtí, organizovaní a baví vás práce v týmu

  • Dokážete se přizpůsobit rychle se měnícímu prostředí

  • Angličtina vám nedělá problém - komunikujeme pravidelně s našimi kolegy z Paříže a angličtině se nevyhneme ani u našich klientů

Proces náboru

V prvním kole se potkáte s Míšou, People & Facilities Coordinator CZ

Ve druhém kole se můžete těšit na Janču, Head of Business CZ&SK a Honzu, CEO for CZ&SK

Ve třetím kole se potkáte online s Mathilde, People Operations Team lead