Obchodník po telefonu pro SMB

Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

VISIBILITY DIGITAL

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

Hledáme energického a komunikativního obchodníka po telefonu.

Jako náš kolega budeš zodpovědný za navazování a udržování vztahů s našimi novými i stávajícími zákazníky. Komunikace je převážně po telefonu emailu.

Dále je součástí práce identifikace potřeb zákazníka a prezentaci našich produktů a služeb. Tvým hlavním cílem ale bude akvizice nových klientů.

Požadavky na pozici

Co od tebe očekáváme:

  • Zkušenosti s obchodem (zkušenosti s telemarketingem velkou výhodou)

  • Výborné komunikační dovednosti

  • Schopnost navazovat, udržovat a pečovat o kontakty

  • Zodpovědný přístup k práci

  • Kreativní přístup k řešení problémů, schopnost samostatně se rozhodovat

  • Umět dobře komunikovat a mít příjemný projev

  • Snahu na sobě pracovat a rozvíjet své znalosti a dovednosti

Tvoje odpovědnosti:

  • Zajišťování nových klientů.

  • Kontaktování stávajících i potenciálních zákazníků prostřednictvím telefonních hovorů.

  • Představení a prezentace produktů a služeb společnosti.

  • Porozumět potřebám zákazníků a navrhování vhodných řešení.

  • Vytváření a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky.

  • Plnění stanovených prodejních cílů a sledování svých výsledků.

  • Poskytování zpětné vazby a reportování vedoucímu týmu.

Proces náboru

Osobní setkání

Plácneme si a ty nastoupíš 😎🤝

Chcete se dozvědět více?