Tato pozice již není k dispozici.

Campaign Specialista / Specialistka

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

VISIBILITY DIGITAL

Pozice

Popis pozice

Hledáme zkušeného i juniorního specialistu (m/ž) do naší rychle rostoucí digitální marketingové agentury. Pokud máte vášeň pro digitální marketing a zároveň vynikající technické schopnosti, tuto pracovní příležitost určitě nechte ujít!

Rádi bychom upozornili, že jsou vítáni i kandidáti a kandidátky, kteří/které nemají mnoho zkušeností v digitálním marketingu, ale chtějí se naučit nové věci a rozvíjet své schopnosti. Pokud jste tedy ambiciózní a chcete se učit, neváhejte se přihlásit!

A kdo povede tebe a tvůj tým?

David Kotrč

Požadavky na pozici

  • Zkušenosti s vedením PPC kampaní na různých platformách (Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads, Sklik, atd.)

  • Schopnost analyzovat výsledky kampaní a navrhovat úpravy pro zlepšení výkonu

  • Zkušenosti s nástroji jako Google Analytics, Adformu, Google Tag Manager, Facebook Ads atd. (nebo jiné)

  • Komunikační schopnosti a schopnost spolupracovat s týmem

Proces náboru

  • Pohovor s Davidem

  • Test - chceme vědět, jak o kampaních uvažuješ

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".