Tato pozice již není k dispozici.

Energy manager sítě čerpacích stanic - ORLEN

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Komunikační dovednosti

ORLEN Unipetrol

Pozice

Popis pozice

Máme pro vás pár dobrých důvodů proč začít svou novou a lepší kariéru právě v ORLEN!

Zaměstnání u nás je jistota a značka ORLEN je všeobecně známým symbolem kvality. Jsme tvůrci nových a moderních konceptů čerpacích stanic (ČS) a naše síť patří mezi nejrychleji rostoucí nejen na českém trhu.

Práce u nás je pestrá, rozmanitá a bez stereotypu.

Bezkonkurenční benefity: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, 150 Kč stravenka/den, Multisport karta jen za 275 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění a dále také Edenred benefits. Prémie za doporučení nového kolegy 20 000 Kč. Bonus při narození dítěte 20 000 Kč a příspěvek až 6500 Kč na každé dítě na dětskou rekreaci. Vstupy zdarma například do Zoo, na jednotlivá utkání HC VERVY Litvínov a do Aquapalace Čestlice. Nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní produkty (pohonné hmoty) a řada dalších.

Něco málo o nás.

Jsme vlastník největší sítě čerpacích stanic ORLEN. Otevřeli jsme první veřejnou komerční čerpací stanici na vodík v České Republice. Jsme také vlastníkem hokejového klubu HC Verva Litvínov a týmu ORLEN Team Dakar. ORLEN je součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která jako jediná zpracovává ropu v ČR.

S čím nám můžete pomoci?

  • S definováním a implementací opatření v rámci energy managementu k dosažení optimální spotřeby a snižování energetické náročnosti provozu čerpacích stanic
  • S managementem spotřeby energií v rámci sítě čerpacích stanic
  • S budgetem spotřeby energií a investičních záměrech za účelem jejich snížení
  • Čeká Vás vedení projektů, komunikace napříč společností i s externími dodavateli
  • S realizací a management výběrových řízení ve spolupráci s oddělením procurementu
  • Nemine Vás administrativa, reporting a tvorba prezentací pro vedení společnosti

Co budete potřebovat k úspěchu?

  • Ideálně 3 a více let zkušeností na obdobné pozici
  • Znalost výběrového a projektového řízení
  • Manažerské dovednosti se zaměřením na plánování a organizování vlastní práce vedoucí k dosažení stanovených cílů a termínů
  • Analytické myšlení v rámci řešení svěřených tasků
  • Excelentní komunikační dovednosti
  • Angličtina na úrovni B2/C1, polština výhodou
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office

Pracovní doba: flexibilní - od pondělí do pátku
Místo výkonu práce: Praha
Datum nástupu: dohodou

Zaujala Vás nabízená pozice? Neváhejte se nám ozvat, budeme se těšit!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
    1. plat
  • Individuální rozvržení pracovní doby