TNS SERVIS

TNS SERVIS

TECHNIK ÚDRŽBY - seřizovač výrobních linek

  • Smlouva na dobu určitou
  • Slušovice
  • Výuční list

Společnost

TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Automotive, Robotika
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Slušovice

Specializují se na sériovou výrobu a montáž v té nejvyšší kvalitě. Klient zadá požadavek a oni navrhnou výrobní postup a pak pro něj produkt vyrobí. Zpravidla je potřeba postavit zcela novou montážní linku. Všechny linky a robotická pracoviště si vyvíjí sami, mají tým kreativních konstruktérů a mechatroniků ve vývoji, který to má na starosti. V současnosti vyrábí například speciální LED řetězy pro podsvícení reklamních log světových firem nebo zadní stěrače pro většinu automobilek, přičemž nechybí ani projekty pro prémiové značky jako jsou Ferrari nebo Porsche. Vyrábí pro Evropu, USA, Brazílii, ale i Indii, Čínu nebo Jižní Koreu.Kvalitní práci dokáže firma odvádět pouze se stálým a zkušeným týmem zaměstnanců.

TNS SERVIS
TNS SERVIS
TNS SERVIS
TNS SERVIS
TNS SERVIS

Popis pozice

Vhodné i pro zručné ABSOLVENTY, kteří mají zájem o technické pozice!

PRACOVNÍ NÁPLŇ … co budeš dělat

  • zajišťovat prevenci, diagnostiku a odstraňovat závady na výrobních zařízeních
  • seřizovat a nastavovat parametry na výrobních linkách
  • péči o pracovní přípravky
  • spolupracovat na zlepšování jednotlivých strojů a zařízení

NABÍZÍME … co u nás získáš

  • jistotu stabilního a perspektivního zaměstnání v české výrobní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pololetní odměny jako podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • BENEFITNÍ PROGRAM A 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
  • profesní vzdělávání
  • dvousměnný provoz s místem výkonu práce ve Slušovicích

Vítané zkušenosti

PŘEDPOKLADY … co bys měl umět a znát

  • vyučen v elektrotechnickém nebo strojírenském oboru
  • spolehlivost, komunikativnost, zručnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • platné osvědčení dle vyhl. č.50/1978 Sb. výhodou
  • schopnost týmové práce a ochota vzdělávat se

Proces náboru

Vhodné kandidáty splňující podmínky obsazovaného pracovního místa budeme následně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu