Tato pozice již není k dispozici.

Barista pro Starbucks Chodov II. HPP

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Starbucks
Starbucks

Pozice

Popis pozice

V tuto chvíli hledáme novou posilu do týmu v kavárně Starbucks v OC Chodov - na pozici baristy. Předchozí zkušenosti nejsou nutně podmínkou - důležitější je nadšení a chuť učit se!

V čem bude tvoje role důležitá?

  • Obsluha zákazníků a komunikace s nimi
  • Příprava kávy i všech našich produktů podle standardů a receptur
  • Starost o čistotu kavárny a úklid

Jaká máme od tebe očekávání?

  • Jsi týmový hráč, který nás nenechá ve štychu
  • Zákaznická spokojenost a ten nejlepší servis jsou pro tebe samozřejmostí
  • Máš nadšení pro kávu a kávovou kulturu, dokonalé latté ale umět nemusíš – všechno tě naučíme
  • Baví tě učit se nové věci (a že jich zezačátku bude :-))
  • Rád komunikuješ se zákazníky
  • Jsi časově flexibilní na ranní i odpolední směny, ochotný pracovat i o některých víkendech a svátcích

Co můžeme nabídnout my?

  • Důkladný trénink a podporu, abys na svou roli byl na 100% připravený
  • Další rozvoj, tréninky a školení nejen v oblasti kávy – certifikace baristy Starbucks, Latte Art, navazující Coffee Master program
  • Skvělý tým, ve kterém je radost pracovat
  • Pružnou pracovní dobu – respektujeme Tvůj osobní čas, směny máš naplánované 14 dní dopředu
  • Prostředí mezinárodní firmy, kde se toho můžeš hodně naučit (př. otevírání nových kaváren, zapojení do mezinárodních projektů, testování nových systémů…)
  • Stabilní zázemí, férové podmínky a výplatu včas na účtu
  • 3 nápoje zdarma a zvýhodněné ceny na jídlo během směny
  • 2 balíčky kávy nebo čaje domů každý měsíc
  • Výhody do všech našich značek v rámci AmRest (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut)
  • v neposlední řadě multisport karta

Nastoupit můžeš nejlépe ihned. Říkáš si, že bys u nás chtěl pracovat? Neváhej a pošli nám svůj životopis a něco o sobě!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".