Tato pozice již není k dispozici.

Specialista (F/M) prodeje autopojištění - Fully remote

Prague
Plat: Neuvedeno
Plně vzdálený

Skupina Srovnejto

Pozice

Popis pozice

Máš rád nové výzvy?

Baví tě online svět a komunikace s klienty?

Povídáš, vyslechneš, poradíš?

Jsme skupina Srovnejto a naším posláním je šetřit lidem čas a peníze, aby se mohli věnovat důležitým věcem. Jsme srovnávač. Jsme jednička na trhu. Jsme fér k zákazníkům.

S čím se u nás setkáš?

  • Budeš telefonovat s klienty, kteří o to požádali a pomůžeš jim najít nejvhodnější pojištění.

  • Staneš se hlasem firmy.

  • Interní školení z tebe udělá experta.

  • Nebudeš se topit v administrativě

  • Práce na 2 směny, + 1 víkend v měsíci

  • Na startu si s námi dáš intenzivní trénink. Pokud ti to půjde, můžeš pracovat plně z domova.

Co nabízíme?

  • HPP na dobu neurčitou

  • Rostoucí fix po celou dobu kariéry + neomezená složka

Co dál? Například:

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy

  • Fajn pracovní kolektiv

  • Moderní kanceláře v srdci Karlína

  • Zajímavou a dynamickou práci

  • Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v ČR

  • Práci na HPP na dobu neurčitou

  • HO dle domluvy s nadřízeným

  • 25 dní dovolené

  • 2 dny odpočinku navíc

  • Bohaté snídaně a dotované obědy

  • Stravenkový paušál

  • Multisport kartu

  • Plně hrazené neomezené volání s datovým balíčkem

  • Firemní akce, teambuildingy, u nás si to své každý najde!

  • Referral program

  • Soutěže o luxusní věcné ceny

  • Odměny za doporučení nových kolegů

  • Masáže na pracovišti

Tak tohle jsme my. A teď bychom rádi věděli, kdo jsi ty. Pojď a zkus to.

Požadavky na pozici

Jaký jsi?

  • Nasloucháš. Přemýšlíš. Argumentuješ.

  • Máš maturitu a čistý trestní rejstřík, ty budeš potřebovat k certifikaci ČNB (s tou ti rádi pomůžeme).

  • Máš příjemné vystupování po telefonu.

  • Tvoje čeština nebo slovenština je na úrovni rodilého mluvčího.

Proces náboru

Během výběrového řízení se setkáš s budoucím nadřízeným a potenciálními kolegy. Rádi se s Tebou setkáme osobně u výborné kávy v našich kancelářích v Karlíně.