Tato pozice již není k dispozici.

Seniorní SEO specialista@Srovnejto

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Skupina Srovnejto

Pozice

Popis pozice

Víš, že více jak třetina domácností v ČR žije od výplaty k výplatě a neušetří ani korunu (nebo dokonce doplácí)?

Pomáháme lidem ušetřit na domácích výdajích tak, aby jim zbylo více peněz na to, co je pro ně opravdu důležité. Dokážeme jim srovnat a nalézt nejlepší nabídku povinného ručení, dodavatele energií, nebo například mobilního operátora.

Potřebujeme ale, aby nejprve našli oni nás. A zde přicházíš do centra dění Ty. Hledáme zkušeného SEO specialistu, který nám pomůže udržet naší vedoucí pozici ve vyhledávání a posune věci zase o kus kupředu.

Za co budeš zodpovědný/á

  • Dlouhodobá SEO strategie pro naše klíčové weby v ČR (Srovnejto.cz, ePojisteni.cz) a na Slovensku (Superpoistenie.sk)

  • Interní SEO audity a identifikování příležitostí pro contentový tým

  • Exekuce komplexnějších zadání

  • Vedení a rozvoj SEO juniora (ale ne nutně personální management, pokud nebudeš chtít)

  • Dlouhodobý rozvoj SEO týmu

  • Koordinace se SEO specialisty v našich sesterských společnostech v zahraničí a možnost opřít se o jejich know-how

  • Ownership klíčových SEO metrik a spolupráce s datovým týmem na jejich prezentaci

A co ti nabídneme

  • Super kolektiv (jsme parta, co spolu dělá už hooooodně dlouho).

  • Práci na velkém projektu ve velmi pokročilém SEO stavu a velké SEO výzvy.

  • Přístup k mezinárodnímu týmu SEO konzultantů a výměny know-how v rámci skupiny Bauer media.

  • Dobře tě zaplatíme.

  • Firemní mobilní tarif, notebook, multisportku.

  • Kancly v Karlíně!

  • 5 týdnů volna, home office, zvýhodněný mobilní tarif pro soukromé účely.

A ještě něco málo o nás

Od roku 2018 máme v zádech silnou mezinárodní skupiny Bauer Media Group. Služby klientům poskytujeme ale více než 10 let. Řešíme, kde uzavřít nejlepší pojistku na auto, jak ušetřit na fakturách za elektřinu, kde si půjčit nebo sjednat nejlepší mobilní tarif. Hledáme a srovnáváme nejvýhodnější produkty z těchto oblastí, které v budoucnu rozšíříme o další možnosti, jak ušetřit. Budujeme nová oddělení a vytváříme strukturu celé společnosti.

Požadavky na pozici

Co musíš umět?

  • Seniorní znalost SEO problematiky

  • Dobrá znalost online a SEO nástrojů (Analytika, Ahrefs, Collabim, SEM Rush, …)

  • Zkušenost s formulováním a exekucí SEO strategie

  • Zkušenost s reportováním SEO výsledků vedení společnosti

Proces náboru

Rádi Tě osobně potkáme u šálku dobré kávy v našich moderních kanclech v Karlíně, kde se setkáš s bezva týmem marketingových specialistů.