Tato pozice již není k dispozici.

Recruiter@Srovnejto

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Skupina Srovnejto

Pozice

Popis pozice

Ahoj,
kolegyňka Zuzka, která zastřešuje v naší firmě nábor nových kolegů a kolegyň do oddělení Customer Care a v současné chvíli pootřebuje k sobě jednoho parťáka nebo parťačku, prostě někoho, kdo se chce posunout dál a má chuť do práce.

Tvým denním chlebem bude:

  • Nábor specialistů do oddělení Customer Care

  • Inzerce otevřených pozic na pracovních portálech

  • Pre-selekce došlých CV a následné vedení pohovorů

  • Odpovědnost za admin dokumentace před nástupem

  • Spolupráce na vylepšování efektivity náboru

  • Úzká spolupráce s oddělením trainingu

Co u nás můžeš čekat na oplátku:

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy

  • Fajn pracovní kolektiv

  • Moderní kanceláře v srdci Karlína

  • Zajímavou a dynamickou práci

  • Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v ČR

  • Práci na HPP na dobu neurčitou

  • HO dle domluvy s nadřízeným

  • 25 dní dovolené

  • 2 dny odpočinku navíc

  • Občerstvení na pracovišti (dotované snídaně)

  • Stravenkový paušál

  • Plně hrazené neomezené volání s datovým balíčkem

  • Firemní akce, teambuildingy, u nás si to své každý najde!

  • Zřízení Multisportky

Požadavky na pozici

Jak si Tě představujeme:

  • Předchozí zkušenost s náborem (zkušenost z personální agentury je vítána)

  • MS Office

  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

  • Týmový hráč

  • Chuť do práce a elán nesmí chybět

  • Pokud hovoříš anglicky – je to jedině +

Proces náboru

Pokud Tě tato pracovní nabídka oslovila, neváhej, pošli své CV a my se s Tebou moc rádi potkáme u šálku dobré kávy v srdci Karlína, kde máme skvělé kancly.