Tato pozice již není k dispozici.

Manager Energy&Telco

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 2 roky

Skupina Srovnejto

Pozice

Popis pozice

Odpovědnost poneseš za:

  • P&L svěřené oblasti – příprava budgetu, stanovení prognóz

  • Pravidelný reporting

  • Spolupráce na tvorbě produktů

  • Úzká spolupráce se realizačním týmem

  • Zajišťování dobrých a efektivních obchodních vztahů

Co u nás můžeš čekat na oplátku:

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy

  • Fajn pracovní kolektiv

  • Moderní kanceláře v srdci Karlína

  • Zajímavou a dynamickou práci

  • Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v ČR

  • Práci na HPP na dobu neurčitou

  • HO

  • 25 dní dovolené

  • 2 dny odpočinku navíc

  • Občerstvení na pracovišti (dotované snídaně)

  • Stravenkový paušál

  • Zřízení Multisportky

  • Plně hrazené neomezené volání s datovým balíčkem

  • Firemní akce, teambuildingy, u nás si to své každý najde!

Požadavky na pozici

Jsi expert na energo?

Bavíte Tě analýzy a predikce?

Jsi schopny nastavit rozpočet a zvládnout reporting?

Je Tvá ambice vést svoji oblast a nést za ni kompletní odpovědnost?

Máš výborné prezentační schopnosti?

Hledáme právě Tebe.

Tvůj profil:

  • Zkušenost z obchodu a znalost oblasti energo

  • Schopnost navrhnout a vypracovat analýzy a navrhnout různá řešení

  • Být styčným důstojníkem pro naše obchodní partery a umět s nimi vyjednávat

  • Znalost AJ na úrovni B2

  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • Orientace v on-line obchodu, znalost B2C a maloobchodního prostředí jsou výhodou

Proces náboru

Velmi rádi se s Tebou osobně setkáme v našich moderních kancelářích v Karlíně u šálku dobré kávy.