Tato pozice již není k dispozici.

Team Leader oddělení nákupu s angličtinou (němčina výhodou) - Ostrava

Shrnutí práce
Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Sap

Siemens
Siemens

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti nákupu a vedení lidí?

Rádi komunikujete v angličtině?

Pak hledáme právě Vás!

V centru sdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme administrativní služby pro naši zahraniční pobočku v Česku, Rakousku a dalších evropských zemích se kterými jsme denně v kontaktu. Věnujeme se zpracovávání požadavků/dotazů od našich zákazníků. Jedná se o dotazy ohledně objednávek.

Co u nás budete dělat?

  • vést tým (řídit výkon zaměstnanců, motivovat je a podporovat jejich rozvoj)
  • účastnit se pohovorů při výběru nových kolegů do týmu
  • zajišťovat personální agendu
  • organizovat práci jednotlivým členům týmu
  • spolupracovat na nákupních závěrkách
  • zodpovídat za každodenní provozní výsledky
  • optimalizovat náklady
  • komunikovat se zákazníky
  • vyhledávat nové příležitosti pro naše zákazníky
  • podporovat změny v procesu a být její součástí (jít příkladem)
  • podílet se na projektech v rámci oddělení nákupu

Co od Vás očekáváme?

  • komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk je výhodou
  • předchozí zkušenosti v oblasti nákupu
  • uživatelskou znalost MS Office
  • strategické uvažování
  • dobré komunikační a organizační dovednosti, asertivitu
  • prozákaznický přístup
  • aktivní účast na projektech
  • vysokou rozhodovací schopnost
  • mít chuť učit se novým činnostem a rozvíjet se v oblasti vedení lidí mentoring/coaching lidí
  • předchozí pracovní zkušenosti s vedením lidí jsou výhodou
  • znalost SAP/OneSRM výhodou

Co je u nás standardem?

  • 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity)
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod.
  • home office (2-3 dny v týdnu po zaškolení)
  • roční bonus
  • e-stravenky v hodnotě 116 Kč/den
  • MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
  • roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.)
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů
  • firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě
  • příležitost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Benefits

  • Bonuses
  • Flexible start/end of working hours
  • Meal tickets / catering allowance
  • Holidays 5 weeks
  • Cafeteria
  • Corporate preschool
  • Occasional work from home