Tato pozice již není k dispozici.

Technical Support - Student

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Zajímá tě průmyslová automatizace a digitalizace a chceš pracovat s nejnovějšími technologiemi? Studuješ VŠ obor zaměřený na řídící systémy, kybernetiku, elektrotechniku nebo IT a hledáš práci již při studiu? Domluvíš se anglicky? Pro náš mezinárodní tým hledáme právě tebe! Náplň práce Práce s nejnovějšími technologiemi, Edge, Docker, networking, PLC, safety, virtuální realita Návrh řešení a využití těchto technologií Podpora kolegů na projektech Podpora zákazníků z celého světa Tvorba aplikací Měl/a bys mít Zájem o nové technologie, automatizaci a digitalizaci Proaktivní přístup Ochotu učit se a pracovat na sobě Zájem posouvat technologie kupředu Plynulou angličtinu (denní komunikace) Znalost programování C#/Python/Matlab Znalost modelování (NX, Sketchup, Inventor apod.) výhodou Nabízíme Práce se špičkovými technologiemi Agilní pracovní prostředí Flexibilní pracovní doba Každodenní využití angličtiny Spolupráce se zahraničními kolegy na mezinárodních projektech Možnost cestování do zahraničí Kariérní růst Práci v moderních kancelářích v centru Plzně Organization: Digital Industries Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Student (Not Yet Graduated) Job Type: Part-time