Tato pozice již není k dispozici.

Team assistant for Siemens Advanta Prague

Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

V našem R&D centru Siemens Advanta v Praze se zabýváme vývojem software, hardware, verifikací a mechanickým designem.

Nabízíme volné pracovní místo Týmová asistentka / týmový asistent. Pomůžeme tě naučit se s interními a externími nástroji, které používáme, a budeš mít příležitost podpořit kolegy v jejich každodenní práci a převzít zodpovědnost za další úkoly.

Budete se věnovat především:

  • organizaci chodu celého oddělení a podpoře našich zaměstnancům (pomoc s rezervací aut, ubytování, služební cesty, …)
  • komunikaci s interními a externími dodavateli
  • organizaci firemních eventů, plánování meetingů
  • podpoře při náboru a nástupu nových zaměstnanců
  • zasílání a proclívání firemních balíčků
  • komunikaci napříč různými odděleními společnosti

Těšit se můžete zejména na:

  • až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem 10:00 - 14:00
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek 130 Kč/ den
  • příspěvek na Multi-sport kartu
  • možnost firemní školky v Praze
  • možnost stát se akcionářem společnosti Siemens a získat akcie zdarma

Měl/a byste mít:

  • angličtinu (úroveň B2 – komunikace po telefonu a emailu)
  • řidičský průkaz sk. B
  • pokročilou znalost programů MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • velmi dobré organizační a prezentační schopnosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • chuť učit se novým věcem
  • flexibilitu a týmového ducha
  • zkušenosti na obdobné pozici (např. jako asistentka týmu) výhodou
  • němčinu pouze výhodou

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Dovolená více než 5 týdnů

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  1. DHL Information Services
    DHL Information Services

  2. Česká spořitelna
    Česká spořitelna

    Praha

    Plný úvazek
  3. ADP Employer Services Česká Republika
    ADP Employer Services Česká Republika

  4. UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
    UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

  5. Kooperativa
    Kooperativa
    Kooperativa

    Praha

    Plný úvazek
Podívat se na všechny nabídky