Tato pozice již není k dispozici.

Team assistant for Siemens Advanta Prague

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

V našem R&D centru Siemens Advanta v Praze se zabýváme vývojem software, hardware, verifikací a mechanickým designem.

Nabízíme volné pracovní místo Týmová asistentka / týmový asistent. Pomůžeme tě naučit se s interními a externími nástroji, které používáme, a budeš mít příležitost podpořit kolegy v jejich každodenní práci a převzít zodpovědnost za další úkoly.

Budete se věnovat především:

  • organizaci chodu celého oddělení a podpoře našich zaměstnancům (pomoc s rezervací aut, ubytování, služební cesty, …)
  • komunikaci s interními a externími dodavateli
  • organizaci firemních eventů, plánování meetingů
  • podpoře při náboru a nástupu nových zaměstnanců
  • zasílání a proclívání firemních balíčků
  • komunikaci napříč různými odděleními společnosti

Těšit se můžete zejména na:

  • až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem 10:00 - 14:00
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek 130 Kč/ den
  • příspěvek na Multi-sport kartu
  • možnost firemní školky v Praze
  • možnost stát se akcionářem společnosti Siemens a získat akcie zdarma

Měl/a byste mít:

  • angličtinu (úroveň B2 – komunikace po telefonu a emailu)
  • řidičský průkaz sk. B
  • pokročilou znalost programů MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • velmi dobré organizační a prezentační schopnosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • chuť učit se novým věcem
  • flexibilitu a týmového ducha
  • zkušenosti na obdobné pozici (např. jako asistentka týmu) výhodou
  • němčinu pouze výhodou

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Dovolená více než 5 týdnů

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".