Tato pozice již není k dispozici.

SW Engineer pro Train IT

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Klíčové zodpovědnosti

  • Nakonfigurovat a přizpůsobit Linuxový obraz pro nasazení do vlaku
  • Přizpůsobovat aplikace a konfigurovat zařízení, jako jsou síťové přepínače a kamery, podle systémové architektury vlaku
  • Integrovat tyto aplikace a zařízení s dalšími systémy ve vlaku
  • Vytvářet testovou infrastrukturu
  • Definovat testovací případy a provádět integrační testování systému
  • Zajišťovat technickou podporu ve své oblasti odbornosti, zejména během fáze uvedení do provozu

Požadavky

  • Pokročilé znalosti a zkušenosti s Linuxem
  • Zkušenosti s konfigurací spravovaných přepínačů
  • Dobrá znalost TCP/IP
  • Porozumění síťovým protokolům jako je DHCP, RADIUS, DNS, multicast, SSL/TLS
  • Základní porozumění protokolům pro streamování zvuku a videa
  • Znalost nástrojů pro sledování problémů, jako jsou JIRA nebo Redmine
  • Plynulá angličtina

Uvítáme, pokud máte

  • Zkušenosti s automatizací testů
  • Zkušenosti v železničním průmyslu
  • Německý jazyk
  • Zkušenost s programováním v Pythonu
  • Dlouhodobý zájem o danou oblast, vášeň pro železniční a dopravní průmysl

Na co se u nás můžete těšit

  • Odměnu za nástup ve výši 50.000 Kč
  • Až 33 dní dovolené/rok
  • Flexibilní pracovní dobu (pevné jádro 10-14 hod.)
  • Firemní mateřskou školku v blízkosti pracoviště v Praze
  • Možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • Osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé např. volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Klikněte zde https://mobility.siemens.cz/jobs/cs/firemni-benefity/

Kde najdete naše kanceláře? V blízkosti metra Stodůlky v Praze.

Nemáte připravený CV nebo Vám chybí více informací? Kontaktujte mě na zuzana.trubacova()siemens.com nebo zde www.linkedin.com/in/zuzana-trubacova. Ráda si Vás přidám do sítě kontaktů i pro případnou budoucí spolupráci!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
    1. plat