Tato pozice již není k dispozici.

Servisní technik pro IT systémy ve zdravotnické technice

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jsi profíkem v IT a chtěl bys pracovat v trochu jiném prostředí? Někdy z domova, někdy v office, občas na cestách k zákazníkům?
Vedle rutinních instalací řešit různorodé problémy ve spolupráci s lékaři, IT odborníky nemocnic, kolegy aplikačními specialisty, s techniky podpory výrobce v Německu?
Pokud se domluvíš anglicky, nevadí ti občasné cestování (25%), dokážeš se soustředit na úkol a jeho dokončení (někdy i neplánovaně déle, než sis myslel ještě ráno), ale zároveň nemáš problém komunikovat s kolegy a zákazníky, pak máme job, který by se ti mohl líbit:

Odpovědnosti:

  • Instalace a správa serverů, PC, IPSec spojení, routerů a virtuálních serverů
  • Diagnostika poruch a jejich řešení
  • Komunikace se zákazníky – podpora uživatelů na místě, po telefonu nebo pomocí řešení vzdálené správy
  • Komunikace s pracovišti technické podpory v centrále společnosti (v angličtině)
  • Odpovědné a včasné vystavování servisních protokolů, zpráv o zásahu, protokolů a další nutná administrativa

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického/IT směru
  • Analytické myšlení, konstruktivní přístup k řešení problémů / poruch, zájem o obor, chuť se učit novému
  • Zkušenost v oblasti IT – znalost HW / SW - operačních systémů MS Win server 20(xx), virtuálního prostředí VMware, databázových systémů MSSQL, počítačové sítě, IPSec
  • Samostatnost, dobré komunikační dovednosti, aktivní znalost anglického jazyka
  • Ochotu cestovat, v případě potřeby po celé České republice, řidičský průkaz skupiny B
  • Časovou flexibilitu při plnění pracovních úkolů, k práci patří občasné zásahy i mimo běžnou pracovní dobu
  • Odbornou způsobilost elektro výhodou – NV194/2022, min. §6 – elektrotechnik

Nabízíme:

  • Příležitost k seberealizaci, možnost osobního a profesního růstu (v rámci společnosti i ve světě)
  • Systém firemního vzdělávání (školení v Německu)
  • Zázemí mezinárodního koncernu Siemens Healthcare
  • Vedle finanční odměny škála zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Cafeteria systém benefitů, pružná pracovní doba a další)
  • Běžně servisní technik vyjíždí na servis přímo z bydliště, pro případ potřeby máme kanceláře v Praze, Brně a Ostravě
  • Služební auto s možností soukromého použití, telefon a notebook jsou základním vybavením

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst