Servisní technik elektro - kolejová vozidla

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Ve společnosti Siemens Mobility, s.r.o. poskytují naše servisní týmy služby v oblasti údržby a oprav kolejových vozidel (osobní vozy, řídící vozy, lokomotivy Vectron…), náhradních dílů a dalších servisních činností. V tuto chvíli rozšiřujeme náš tým realizace projektů a rádi bychom našli Servisního technika elektro, který by nám pomohl zvládnout naše současné i budoucí projekty.

Klíčové zodpovědnosti

  • servisní činnosti na kolejových vozidlech v rámci České republiky

  • kontrola a diagnostika závad

  • opravy závad elektrických a elektronických komponentů kolejových vozidel

  • činnosti na vozidlech u zákazníka či v partnerských depech

  • komunikace s techniky a personálem údržby zákazníka

Požadavky:

  • SŠ elektrotechnického směru

  • platnou vyhlášku 50 §5

  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat

  • praxe nutná (elektrotechnická oblast), ideálně v oboru kolejových vozidel a oblasti údržby či výroby

  • vítáme základní znalost AJ nebo NJ, není však podmínkou

  • důraz na detail, pečlivost, iniciativu a samostatnost

  • týmový duch

Na co se u nás můžete těšit:

  • až 33 dní dovolené

  • příspěvek na stravování

  • osobní roční benefitní rozpočet ve výši 24 000 Kč, který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii

  • možnost podílet se na nových projektech

  • možnost zakoupit si akcie Siemens

  • karta Multisport

  • zvýhodněný firemní mobilní tarif i pro soukromé účely

A to není vše. Co více můžeme nabídnout naleznete zde: https://mobility.siemens.cz/jobs/cs/firemni-benefity/

Kde najdete naše kanceláře? Praha 4 - Michle (Depo), Praha 10 - Vršovice (Depo), Praha 5 - Stodůlky (Office)

Pokud je Vám blízké téma udržitelné dopravy a moderních řešení s ní spojených, jste naším člověkem! Těšíme se na Vaše CV!

Potřebujete více informací?

Kontaktujte mě, prosím, na e-mail: simona.muckova()siemens.com

Velmi ráda se Vám budu věnovat, Simona

Benefits

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka