Tato pozice již není k dispozici.

Podpora prodejního týmu oddělení eMobility - DPČ

Smlouva na dobu určitou
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Zajímá Vás elektromobilita a sháníte brigádu?

Možná hledáme právě Vás!

Rádi bychom Vás přizvali ke spolupráci do našeho týmu elektromobility, který zajišťuje dodávky dobíjecího řešení pro elektromobily v ČR.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Administrativní podpora týmu.
  • Příprava nabídek pro dobíjecí řešení pro elektrická vozidla.
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook).
  • Komunikativní úroveň AJ.
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost.
  • Kladný vztah k udržitelné mobilitě a elektromobilitě.
  • Aktivní přístup k práci.

Nabízíme:

  • Příležitost k získání praxe v mezinárodní společnosti.
  • Využití cizích jazyků na denní bázi.
  • Možnost spolupráce formou DPČ, pracovní doba dle dohody (max. 20h týdně).
  • Po krátkém zaučení - možnost pravidelné práce z domova.
  • MultiSport karta za zvýhodněnou cenu.
  • E-stravenky (Benefit plus).
  • Moderní pracoviště v Brně v Business park Ponávka.
  • Při vzájemné spokojenosti možnost kariérního růstu.