Tato pozice již není k dispozici.

Partner Management Support – DPČ

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Naše divize Digital Industries určuje trendy v digitalizaci a průmyslové automatizaci. Jsme skutečný technologický lídr, rozumíme potřebám našich zákazníků, máme chytrá řešení a umíme je propojit v jeden fungující celek. Naše produkty pomáhají inovovat a zvyšovat produktivitu zákazníků a soustředit se na rozvoj nových oborů podnikání. Součástí naší nabídky je také software a hardware pro správu celého životního cyklu výroby včetně servisu nebo koncept digitální továrny. Jsme Sales tým společnosti Siemens Digital Industries. Na pozici Partner Management Support hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti zejména administrativní a organizační podporu, správu CRM systému a přípravu podkladů, které denně poskytují našim obchodníkům potřebné informace a zefektivňují jejich práci. Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka! Budete se věnovat především: Komplexní administrativní a organizační podpoře prodejního týmu Administraci CRM systému Organizaci a koordinaci termínů školení mezi HQ a regionálními společnostmi Přípravě dokumentů, podkladů ke smlouvám apod. Co od Vás očekáváme? Ukončené SŠ vzdělání. Znalost aplikací Microsoft Office, především Excel, Powerpoint, Word. Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni. Dobré komunikační schopnosti. Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup Flexibilitu – možnost pracovat alespoň 3 dny v týdnu. Znalost CRM systémů výhodou (není vyžadována). A co nabízíme Vám? Dlouhodobou spolupráci formou DPČ (20 hod./týden) Flexibilní pracovní dobu s možností rozšíření o Home Office. Příspěvek na stravování ve formě stravenek Benefit Plus. Moderní pracoviště blízko metra B v Praze – Stodůlkách. Sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens Digital Industries, který je lídrem v oblasti průmyslové automatizace, digitalizace a komunikace. Služební telefon a notebook. Multisport kartu. Organization: Digital Industries Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Student (Not Yet Graduated) Job Type: Part-time