Obchodně technický zástupce pro Brno (m/ž)

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jste komunikativní?

Máte zkušenosti z oblasti technického obchodu a vztah k elektrotechnice?

Pokud ANO, pak hledáme právě Vás!

Vaší náplní práce bude především:

  • Analýza potřeb zákazníků a návrh komplexního řešení - oblast inteligentních budov.
  • Vyhledávání nových zákazníků a péče o existující klienty.
  • Spolupráce při zpracovávání obchodních nabídek a smluv (odpovědnost především za zpracování obchodní části).
  • Spolupráce a jednání s kolegy v týmu (především s techniky).
  • Reprezentace divize na jednáních se zákazníky.
  • Vlastní výjezdy na jednání se zákazníky.

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru.
  • Zkušenosti z oblasti elektro či obdobné pozice.
  • ŘP sk. B (aktivní řidič).
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
  • Znalost balíčku MS Office.
  • Ochotu cestovat v rámci regionu jižní a střední Morava.
  • Alespoň základní znalost AJ.

Co Vám nabídneme my?

  • Služební vůz i k soukromému užívání.
  • Pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené.
  • Možnost práce z domova.
  • Roční bonus.
  • Roční příspěvek do Benefit plus programu (lze využít např. na volnočasové aktivity, dny volna, pojištění, kulturu aj.)
  • E-stravenky.
  • Možnost zapojit se do akciového programu Siemens a získat akcie zdarma.
  • Stabilní zázemí a budoucnost v mezinárodní společnosti.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vlastní organizace náplně práce